- Reklama -
Pradžia Aktualijos Iširo savivaldybės tarybos valdančioji dauguma

Iširo savivaldybės tarybos valdančioji dauguma

- Reklama -

Šeštadienio vakarą Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija išplatino viešą pareiškimą dėl pasitraukimo iš valdančiosios daugumos, 2019 m. sudarytos su rinkimų komiteto „Jaunoji  Sūduva“ frakcijomis. Šioje po rinkimų sudarytoje koalicijoje iki praėjusių metų pradžios dirbo ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovai.

Konservatoriai teigia išnaudoję visas politinio dialogo galimybes, tačiau esant Koalicinės veiklos susitarimų nesilaikymui ir reaguodami į nepagrįstai pademonstruotą nepasitikėjimą, nusprendė nebetęsti bendro darbo su mero Manto Varaškos rinkimų komitetu.

„2019 m. drauge susitarėme prisiimti atsakomybę už skaidrų Savivaldybės valdymą, laikytis viešumo ir demokratijos principų, užtikrinti efektyvų Tarybos ir Savivaldybės administracijos darbą, sudaryti sąlygas koalicijos partneriams įgyvendinti savo pažadus rinkėjams suderintoje bendroje programoje ir atsakingai dirbti Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų labui. Deja, nebegalime tęsti darbo, grindžiamo vienasmeniais ir vienašališkais sprendimais, kuriančiais įtampą savivaldybės institucijų ir politikų veikloje, keliančiais grėsmę savivaldybės biudžeto ir finansinių įsipareigojimų vykdymui. Tai nėra skubotas sprendimas – pastaraisiais mėnesiais ieškojome bendro darbo komandoje principų, taisyklių, tačiau tenka pripažinti, kad koalicijos partnerių bendradarbiavimo ir darbo komandoje supratimas yra visiškai skirtingas“, – viešame pranešime teigia TS-LKD atstovai.

Pasak konservatorių, jie sieks užtikrinti, kad Savivaldybės taryboje būtų priimami pamatuoti, realias savivaldybės biudžeto galimybes atitinkantys sprendimai. TS-LKD atstovai pasiryžę ir toliau dėti pastangas, kad galėtų vykdyti gyventojams duotus įsipareigojimus, kuriuos frakcija įtvirtino Kazlų Rūdos savivaldybės 2021-2027 metų strateginiame plėtros plane. 

Savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijoje šiuo metu darbuojasi mero pavaduotojo pareigas einantis Marius Žitkus, tarybos nariai Domantas Ozerenskis, Meirita Tamašauskienė ir Remigijus Navickas. Į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas frakcija yra delegavusi Astą Matukynę.

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -