- Reklama -
Pradžia Aktualijos Savivaldybės keliais ir gatvėmis žiemos metu rūpinasi "Kelranga“

Savivaldybės keliais ir gatvėmis žiemos metu rūpinasi „Kelranga“

- Reklama -

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija su UAB ,,Kelranga” sudarė Kazlų Rūdos savivaldybės kelių ir gatvių priežiūros žiemos metu paslaugų teikimo sutartį (toliau – Sutartis), pagal kurią minėta bendrovė įsipareigoja savo rizika, savo medžiagomis ir pajėgumais atlikti Kazlų Rūdos savivaldybės kelių, gatvių, teritorijų, sankryžų, priežiūros (mechanizuoto sniego valymo ir barstymo, sniego išvežimo, smėlio-druskos mišinio atvežimo ir pakrovimo į dėžes) žiemos metu paslaugas.

Kazlų Rūdos mieste pasnigus pagrindinės gatvės turi būti nuvalytos iki 7 val. ryto, o šalutinės gatvės iki 18 val. Nustojus snigti gatvės turi būti nuvalomos 3 val. laikotarpyje. Leistinas sniego sluoksnio storis ant kelių ir gatvių neturi viršyti 5 cm. Esant slidžiai kelio dangai, priklausomai nuo poreikio, pagrindinės sankryžos Kazlų Rūdos mieste turi būti pabarstytos iki 7 val. ryto. Saugiam eismui užtikrinti, esant lijundrai ar didelei plikšalai, priklausomai nuo poreikio, keliai ir gatvės barstomos frikciniu – cheminių medžiagų mišiniu (smėlio/žvyro – druskų) arba laistomos druskos tirpalu. Chloridų kiekis neturi viršyti 8 % nuo bendros masės. Kazlų Rūdos miesto bendro naudojimo teritorijose susikaupęs sniegas, priklausomai nuo poreikio, turi būti nuvalomas ir išvežamas už miesto ribų. Dėžės smėlio-druskos mišiniu užpildomos pagal poreikį.

Kazlų Rūdos kaimiškosios dalies, Jankų, Antanavo ir Plutiškių seniūnijose (toliau tekste – seniūnijos) vietinės reikšmės keliai ir gatvės valomi priklausomai nuo poreikio pagal atskirus seniūnijų seniūnų užsakymus tokia tvarka, kad būtų užtikrintas svarbiausių objektų nepertraukiamas darbas ir būtiniausių paslaugų teikimas (medicinos įstaigų, mokyklų, medicinos paslaugų teikimas gyventojams, laidojimo apeigų užtikrinimas bei gyventojų aprūpinimas maisto produktais ir kt.). Pasnigus seniūnijose pagrindiniai keliai ir gatvės turi būti nuvalytos iki 9 val. ryto, o šalutiniai iki 18 val. Esant slidžiai kelio dangai, priklausomai nuo poreikio, prieš tai suderinus su seniūnijų seniūnais, pagrindinės sankryžos turi būti pabarstytos iki 9 val. ryto. Nustojus snigti keliai ir gatvės seniūnijose turi būti nuvalomi, o esant lijundrai ar didelei plikšalai, priklausomai nuo poreikio pabarstomi 5 val. laikotarpyje.

Už lentelėse nepaminėtų Kazlų Rūdos savivaldybės gatvių ar kelių priežiūrą ir darbus yra atsakinga AB „Kelių priežiūra“ Marijampolės kelių tarnyba.

Savivaldybės inf.

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -