- Reklama -
Pradžia Krašto naujienos Į gelbėjimo darbus ugniagesiai vakar vėl skubėjo šimtus kartų

Į gelbėjimo darbus ugniagesiai vakar vėl skubėjo šimtus kartų

- Reklama -

Sausio 27 d. šalies ugniagesiai gelbėtojai dirbo be atokvėpio, dažniausiai apsiginklavę grandininiais pjūklais ir stipriais lynais. Vakar jie atliko 242 gelbėjimo darbus, iš jų 203 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies, pastatų, automobilių ir elektros laidų užvirtusių medžių ir jų šakų. Daugiausia tokių įvykių buvo Vilniaus apskrityje – 62, Kauno – 54, Alytaus – 41, Utenos – 27, Panevėžio – 14, Marijampolės – 5.

Ugniagesiai gelbėtojai vakar ne kartą skubėjo ir iš pusnių traukti specialiųjų tarnybų automobilių. Greitosios medicinos pagalbos automobiliai užklimpo Prienų rajono Balbieriškio seniūnijoje, Kupiškio rajono Alizavos miestelyje ir kt. Ugniagesiai ne tik traukė iš pusnynų medikų automobilius, bet ir padėjo išnešti ligonius ir įkelti juos į automobilius. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Ąžuolų Būdos kaime, jiems teko talkinti policijos pareigūnams, ištraukiant užklimpusį jų automobilį.   

Kazlų Rūdos savivaldybėje trečiadienį anksti ryte ugniagesiai, vykdami nuo Kazlų Rūdos iki Jūrės pašalino net 20 ant kelio nuvirtusių medžių.

Ugniagesiai gelbėtojai 174 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių ir eismą užtvėrusių medžių, dar 25 kartus – ant automobilių užgriuvusius medžius, 4 kartus juos nukėlė nuo pastatų ir elektros laidų.

Vakar iki vidurdienio gauti net 23 pranešimai iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio gyventojų, kad ant jų automobilių nuvirto medžiai. Beveik pusė jų – kad virsdami medžiai prispaudė iš karto 2 ar net 3 automobilius.

9.23 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žaliųjų ežerų gatvėje, medis nuvirto ant maršrutinio autobuso. Ugniagesiams teko skubiai jį nukelti ir supjaustyti.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -