Tarptautinė vaikų gynimo diena Kazlų Rūdoje

0
61

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Šie metai paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais.

Pasaulinė pandemija pakeitė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų, paauglių gyvenimą. Todėl svarbu stebėti, kaip į šiuos gyvenimo pokyčius reaguoja vaikai bei jaunuoliai, reikiamu laiku jiems suteikti paramą bei pagalbą.

Kazlų Rūdos vaikų dienos centras „Šypsniukas“ savo darbą atnaujino kaip tik šią dieną. Nors lankytojų džiaugsmą dar temdė karantino šešėliai, tačiau šią dieną balionais papuoštame kambaryje sutikome džiugiai. Vaikai buvo pasiilgę draugų, darbuotojų,  tiesioginio bendravimo.

Pasidalinę įspūdžiais, vaikai susėdo prie šventinio pietų stalo, kurio viduryje puikavosi tortas. Po šventinių pietų visi kartu žaidėme linksmus žaidimus, piešėme, aptarinėjome ilgo nesimatymo laikotarpį, dalinomės patirtais naujais įspūdžiais.

Net nepajutom, kai prabėgo  pirmoji mūsų darbo diena. Vaikai išsiskirstė į namus kupini gerų emocijų, pakilios nuotaikos…

                                                             Socialinė darbuotoja Kristina Giedraitienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353