Klebonas Vidmantas Striokas baigia tarnystę Višakio Rūdoje

0
180

Birželio 7 dieną Višakio Rūdos Šv. vysk. Stanislovo parapijoje savo tarnystę baigia parapijos klebonas Vidmantas Striokas.  Klebonas vertinamas ir mylimas ne tik už dvasinį parapijiečių ugdymą, tačiau ir už iniciatyvas bei darbus, kuriuos jis dirbo visos Kazlų Rūdos savivaldybės labui.

Žinia apie V.Strioko iškėlimą į Liškiavos Švč. Trejybės parapiją nuliūdino kazlųrūdiečius. Savivaldybės meras Mantas Varaška, sužinojęs apie Vilkaviškio vyskupijos vyskupo Rimanto Norvilos sprendimą iškelti kleboną V. Strioką, nedelsdamas kreipėsi į Jo Ekscelenciją. Vyskupo R. Norvilo savivaldybės vadovas paprašė apsvarstyti galimybę parapijiečių mėgstamam dvasininkui leisti tęsti tarnystę Višakio Rūdoje. Deja, buvo gautas atsakymas, kad V.Strioko iniciatyvos ir darbai labai reikalingi Liškiavoje.

 „Gavęs Jūsų raštą apsidžiaugiau, kad kun. V. Striokas yra taip gerai vertinamas Kazlų Rūdos savivaldybės vadovų ir per šiuos 15 savo tarnystės metų Višakio Rūdos parapijoje svariai prisidėjo prie savivaldybės viešojo gyvenimo bei šio krašto žmonių religinio ugdymo bei patarnavimo jiems. Deja, dekretas dėl kun. V.  Strioko perkėlimo į Liškiavos parapiją jau yra parašytas ir jį atšaukti būtų labai keblu. Nuoširdžiai dėkoju už kun. Vidmanto palaikymą ir supratingumą”, –  savo atsakyme savivaldybės merui rašė vyskupas R. Norvila, pabrėždamas, kad V.Strioko perkėlimas  yra brandesnės kunigiškos tarnystės vieta ir buities bei gyvenimo sąlygų pagerinimas. 

Atsisveikinimo Mišias parapijiečiams V. Striokas aukos birželio 7 d. 12.30 val.  Višakio Rūdos Šv. vysk. Stanislovo bažnyčioje. 

Kazlų Rūdos sav. inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353