„Regusa“ degalinės ėmėsi papildomų saugumo priemonių dėl COVID-19 viruso

0
197

„Regusa“ degalinėse yra taikomos sustiprintos saugumo, valymo ir sanitarinės procedūros, degalinių kasos zonose pasirūpinome dezinfekciniu rankų skysčiu, kuriuo naudotis prašome kiekvieną klientą, taip pat rūpinamės, kad jo nepristigtų. Degalines aprūpinome vienkartinėmis pirštinėmis. Nuolat vėdiname visų degalinių patalpas, valome spec. priemonėmis bei dezinfekuojame visus atvirus paviršius: stalus, durų ir šaldytuvų rankenas, kavos ir kasos aparatus, kortelių skaitytuvus, grąžos lėkštutes, užpylimo pistoletus ir t.t., nesant poreikiui, klientams rekomenduojame neiti į degalinės vidų, visus pageidaujančius aptarnaujame prie langelio.

Rekomendacijos mūsų klientams

Mes tikimės ir prašome klientų sąmoningumo elgtis atsakingai lankantis degalinėse.

Pateikiame rekomendacijas kurios prisidės prie mūsų visų saugumo:

  • Pildami degalus dėvėkite vienkartines pirštines, kurių rasite visose degalinėse
  • Esant galimybei, už degalus ir prekes atsiskaitykite mokėjimo kortelėmis, pasinaudokite bekontakčio atsiskaitymo galimybe
  • Nesant būtinybei, prašome neiti į degalinės vidų, visus pageidaujančius aptarnausime per langelį.
  • Prašome su kitais klientais ir darbuotojais išlaikyti saugų, bent 1m. atstumą.
  • Prašome drąsiai naudotis rankų dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite visose degalinėse

Darbuotojų saugumas

Visi darbuotojai yra informuoti ir instruktuoti apie asmens higienos taisykles, naudojasi vienkartinėmis pirštinėmis.

Darbuotojai privalomai itin dažnai rankas plauna su muilu arba dezinfekuoja dezinfekciniu skysčiu.

Rekomendavome atšaukti nebūtinas keliones.

Svarbus kiekvienas klientas ir kiekvienas darbuotojas, tik laikydamiesi griežtų, bet būtinų saugumo priemonų, apsaugosime save. Būkime sąmoningi ir saugokime save!

Prisidėdami prie paramos tiems, kurie šiuo metu dirba tam, kad suvaldytų situaciją, skelbiame, kad nuo šiandien Kazlų Rūdos sav. medikus ir soc. darbuotojus vaišiname 100 vnt. L dydžio bet kurio karšto gėrimo puodeliu. Jums tereikės parodyti savo darbuotojo pažymėjimą. Dėkojame Jums už pagalbą ir atsidavimą, kad mes visi jaustumės saugūs!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353