Spalvingos projekto patirtys Lenkijoje

0
443

Erasmus + projekto „Read more-be more“ paskutinėje stotelėje lapkričio pabaigoje jaukioje Lenkijos Wola Rozaniecka mokykloje, Liublino vaivadijoje laukė partnerių svetingumas, staigmenos ir dėmesys. Jau pirmąją dieną lenkų mokinės ir mokytojos sudainuota daina lietuviškai nuteikė entuziastingai.

Mokiniai  iš Rumunijos, Turkijos, Lenkijos dalyvavo bendrose veiklose, pristatė savo šalių rašytojų ir poetų, taip pat visiems gerai žinomų autorių kūrinius deklamuodami, dainuodami ar pasakodami. Į projekto veiklas vykę keturi Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazijos mokiniai paruošė muzikinę Maironio „Trakų pilies“ versiją, filmuką apie Vytauto V. Landsbergio kūrybą. Visi drauge mokėsi  naudotis skaitymui skirtomis išmaniosiomis programėlėmis, kūrė projekto įspūdžių knygą, vertino projekto rezultatus. Projekto veiklas nuspalvino šiltas susitikimas su Tarnogrudo miesto meru, įvairi kultūrinė programa, palikusi neišdildomus įspūdžius. Mokiniai ir mokytojai parsivežė naujų patirčių ir žinių, patobulino anglų kalbos žinias, susirado naujų  draugų ir mintyse jau planuoja ateities projektus.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353