Kazlų Rūdos savivaldybės remiamas vaikų socializacijos projektas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“

0
139

Štai ir pasibaigė Kazlų Rūdos sav. vaikų socializacijos remiama „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ projekto veikla. Gruodžio 12 dieną baigiamajame projekto renginyje dalyvavo ir smagiai žaidė mūsų mažieji: ikimokyklinės-priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai bei 1 klasės mokiniai.

Vaikai mankštinosi, žaidė futbolą. Emocijų buvo daug, akys degė dėl kiekvieno įvarčio. Patys geriausi ir nuoširdžiausi dalykai nutinka su futbolu ir Kalėdomis. Juk futbolas kur kas daugiau nei žaidimas. O smagiausia, kad turime pasidžiaugti tuo, kad pasiekėme savo tikslą: įtraukėme daug mokinių į aktyvią sportinę veiklą, apjungėme įvairias sporto šakas bei sudarėme sąlygas vaikams tenkinti judėjimo poreikius. Galime didžiuotis, kad mūsų mokykloje futbolą žaidė visi – ir dideli, ir maži.

Rezultatai:

• Dalyvavimas Lietuvos pradinių klasių moksleivių komandų turnyruose I, II, III, IV etapuose, Marijampolės „ARVI“ futbolo arenoje.

• Boulingo žaidimo mokymasis Marijampolės pramogų centre „Lūna“.

• Aktyvios fizinio ugdymo pamokos Kazlų Rūdos STIHL virvių parke.

• Kultūrinė – pažintinė – sportinė diena Antanavo kultūros namuose, stadione, renginys Vaikų gynimo dienai paminėti „Vaikystės fiesta su futboliuku“.

• Sportinė diena „Būk aktyvus“ su įdomiosiomis estafetėmis mokyklos aikštyne.

• Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynės „MRGOLAS2019” U-12 amžiaus grupėje, Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje.

• Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynės „MRGOLAS2019” U-16 amžiaus grupėje, Kybartų „Saulės“ progimnazijoje.

• Draugiškos futbolo žaidynės „Mus vienija futbolas“ su Bagotosios pagrindinės mokyklos moksleiviais mokyklos futbolo stadione.

• Baigiamasis renginys mokyklos salėje „KALĖDINIS FUTBOLIUKAS“, skirtas Tarptautinei futbolo dienai paminėti.                

Labai tikiuosi, kad visi kartu patyrėme judėjimo džiaugsmą bei teigiamas emocijas, kuo daugiau laiko praleidžiant judant ir užsiimant aktyvia fizine veikla. Kai vaikų akys dega, norisi dar daugiau nuveikti.

Projekto vadovė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Grikietienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353