Šachmatų pirmenybės “Kazlų Rūdos savivaldybės taurė – 2019”

0
304

Lapkričio 3 dieną Kazlų Rūdoje, kavinėje „Gintolina“ įvyko Kazlų Rūdos savivaldybės taurės greitųjų šachmatų varžybos, kuriose gausiai dalyvavo 36 šachmatininkai mėgėjai iš Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Kauno, Marijampolės, Šakių, Kėdainių, Prienų, Birštono ir Punsko (Lenkija).

Kone iš pusės Lietuvos dalyvių bei svečių iš Lenkijos susidomėjimo sulaukusios varžybos vyko šveicariška 9 ratų sistema, laiko kontrolė – po 15 min. žaidėjui. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo bei Kazlų Rūdos savivaldybės taurę laimėjo Laimutis Kasparavičius iš Šakių, aplenkęs jaunąjį talentą Gustą Morkūną iš Kėdainių bei patyrusį žaidėją Joną Ridzvanavičių iš Kauno. Atskirose dalyvių kategorijose nugalėtojais tapo ir gausiais savivaldybės administracijos prizais bei medaliais apdovanoti buvo:                  

Bendroje įskaitoje:

1. Kasparavičius Laimutis

2. Morkūnas Gustas

3. Ridzvanavičius Jonas.

Moksleivių iki 14 m. įskaitoje:

1. Jaškūnas Aistis

2. Bikauskas Arnas

3. Ovčinikova Augustė (visi iš Vilkaviškio).

Senjorų virš 60 m. įskaitoje:

1. Kasparavičius Viktoras, Šakiai

2. Džervus Jonas, Birštonas

3. Rauduvė Algirdas, Kaunas.

Kazlų Rūdos gyventojų įskaitoje:

1. Sidaravičius Leonas

2. Jakštas Marius

3. Čibirka Audrius.

Atskirus savivaldybės prizus paauglių iki 18 m. kategorijoje laimėjo vilkaviškiečiai Ignatavičius Martynas, Jaškūnas Aistis ir Bikauskas Arnas.

Nugalėtojus apdovanojo ir visus varžybų dalyvius pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, kuri pasidžiaugė varžybų dalyvių gausa ir entuziazmu, priminė olimpinį principą, kad svarbiausia dalyvauti, bei perdavė Kazlų Rūdos savivaldybės vadovų sveikinimus.

Varžybų organizatoriai ir dalyviai pasidžiaugė sklandžiai praėjusiomis varžybomis ir padėkojo administracijos direktorei už šachmatų varžybų palaikymą, įsteigtus prizus, taurę ir medalius. Didelis varžybų populiarumas ir dalyvių gausa leidžia tikėtis, kad šios Kazlų Rūdos savivaldybės taurės šachmatų varžybos gyvuos ir ateityje, ir taps gražia mūsų savivaldybės tradicija.

Organizatorių inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353