Kaip ekspeditoriams rasti užsakymų? Naujas galimybes atveria transporto birža Cargo.lt

0
590

Internetinėje erdvėje jau dešimtmetį ir daugiau sėkmingai veikiančios transporto biržos transformavo logistikos sektorių ir dešimtims tūkstančių siuntėjų bei vežėjų leido efektyviau planuoti savo veiklą. Pastaruosius kelerius metus dalis aktyviai transporto biržose veikiančių vežėjų daugelį užsakymų gauna būtent per šias platformas. Kokių privalumų besinaudojantiesiems suteikia transporto biržos?

Kam tinka transporto biržos?

Vežėjai ir užsakovai, besinaudojantys transporto biržomis, gali rasti klientų iš visos Europos. Transporto biržų paslaugos labiausiai tinka mažoms bei vidutinio dydžio įmonėms, norinčioms koncentruotis į savo pagrindinę veiklą, įtvirtinti pozicijas rinkoje bei įgyti pranašumą konkurencinėje kovoje.

Į tarptautinę transporto ekspedijavimo verslo plėtrą solidų indėlį įnešė ir transporto birža internete – https://www.cargo.lt, kuria šiuo metu naudojasi kelių dešimčių Europos šalių  vežėjai, ekspeditoriai, gamybos ir prekybos įmonėsBiržos vartotojai gali rasti klientų viso Senojo žemyno teritorijoje bei užsakyti transporto paslaugas į bet kurį kitą žemyną.

Tarptautinis krovinių pervežimas susijęs su didesniais kaštais, nei krovinius gabenant šalies viduje. Todėl vežėjai suinteresuoti ieškoti pigesnių alternatyvų kroviniams vežti. Dažniausiai taupoma konsoliduojant ir gabenant dalinius krovinius, kurie iš esmės vyrauja transporto biržose.

Per keliolika metų – stulbinami pokyčiai

Pirmosios tarptautinės transporto biržos vartotojų atžvilgiu buvo gana nelanksčios: informacija buvo pateikiama vos viena ar keliomis pagrindinėmis kalbomis, paieškos galimybės buvo nepritaikytos nei siuntėjams, nei vežėjams, besinaudojantieji paieška patirdavo daug nepatogumų, ir kt. Tobulėjant technologijoms, augant vartotojų skaičiui, šiuo metu transporto biržos tapo patrauklios bet kurios Europos šalies vartotojams. Pavyzdžiui, transporto biržoje Cargo.lt informacija pateikiama net 23 kalbomis. Per 18 veiklos metų patobulėjo ir paieška: ji patogi tiek ieškantiems krovinių, tiek ir norintiems pateikti naują krovinį. Lengviau naudotis biržomis leidžia DUK skiltys, trumpi mokomieji filmukai, paieškos istorija, ekspeditorių bei vežėjų forumas, atsiliepimų sistema ir t. t.

Transporto biržų privalumų – dešimtys 

Krovinių gabenimą, ypač naujokams, stipriai apsunkindavo ribotos užsienio teisės aktų žinios. Šiandien viskas daug paprasčiau, nes praktiškai visa atsakomybė už teisėtą krovinių gabenimą tenka vežėjams.

Transporto biržose kaupiama aktuali informacija apie siuntėjus bei vežėjus: užsiregistravę sistemoje vartotojai, prieš patvirtindami sandorį, gali pasidomėti, kiek patikima įmonė. Daugelyje platformų vežėjai įvertinami reitingais, atsiliepimais ir kt.

Per transporto biržas greičiau suformuojami užsakymai, greičiau ir lengviau keičiamasi dokumentais, reikalingais vežant krovinius.

Vienas esminių virtualiųjų transporto biržų privalumų – vežėjai išvengia grįžimo tuščiomis puspriekabėmis, o tuo pačiu gali sėkmingiau planuoti kaštus bei uždirbti daugiau pelno. Pasiūlymų transporto biržose gausa leidžia rinktis pačius geriausius kainos aspektu. Transporto biržos taip pat atveria puikių galimybių deryboms.

Taigi, apibendrinant, transporto biržų įtaka logistikos, ekspedijavimo verslui yra labai reikšminga. Virtualiosios transporto biržos leido efektyviau veikti mažosioms įmonėms, užmegzti kontaktus su tarptautinėmis bendrovėmis, saugiau gabenti krovinius, išvengti biurokratinės naštos ir sumažinti išlaidas. Belieka tik laukti, kokių dar naujovių ir tobulesnių funkcijų transporto biržos pasiūlys efektyviai ir sėkmingai rinkai.

Cargo.lt inf

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.