Kviečia į šeimų sporto šventę

0
403

VšĮ Kazlų Rūdos sporto ir sveikatingumo klubas gegužės 26 d. kviečia visus Kazlų Rūdos gyventojus į miesto parką, kuriame pirmą kartą rengiama šventė „Sportuok su šeima“.

Kazlų Rūdos sporto ir sveikatingumo klubas jau kelerus metus nuolat organizuoja įvairias sportines varžybas, sporto populiarinimo renginius Kazlų Rūdos miesto bendruomenei, įgyvendina įvairius projektus, skirtus vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimui, rizikos šeimų užimtumui, turiningo laisvalaikio praleidimui. Siekdama savo organizacijos veiklos tikslų bei skatindama Kazlų Rūdos miesto bendruomenę aktyviau užsiimti fizine veikla, viešoji įstaiga, bendradarbiaudama su Kazlų Rūdos sporto centru ir Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centru, organizuoja sporto šventę „Sportuoju su šeima“.

Šventėje labai laukiami Kazlų Rūdos miesto gyventojai, ypač jaunos šeimos ir jaunimas.

Organizaotoriai siekia šios šventės dėka paskatinti Kazlų Rūdos miesto gyventojus leisti savo laisvalaikį fiziškai aktyvioje bendruomenėje, o jaunas šeimas su vaikais ir jaunimą užsiimti aktyvesne fizine veikla. Norima, kad gyventojai daugiau savo laisvo laiko skirtų judėjimui ir aktyviam poilsiui, taip gerindami sveikatą ir bendrą organizmo savijautą.

Šventės metu vyks įvairios veiklos: bėgimas parke, aerobikos treniruotė visiems, gyros kėlimas, prisitraukimai ant skersinio, prisitraukimai ant skersinio, lygiagrečių, Muay Thai parodomoji treniruotė, virvės traukimas, automobilio traukimas, šeimų estafetės.

 

Organizatorių inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.