Pareigūnai įtariamuosius sulaikė su įkalčiais

0
892

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos pareigūnai, gavę pranešimą apie atvirą vagystę iš Ąžuolų Būdoje esančios parduotuvės, operatyviai reagavo ir netoli Kazlų Rūdos sulaikė automobilį „Mercedes Benz“, kurį vairavo neblaivus (1,52 prom.) vyras (g. 1987 m.), gyv. Vilkaviškio r. sav. Kartu važiavo dar du vyrai (g. 1978 ir 1981 m.), gyv. Vilniuje.  Jie policijai žinomi ir jau teisti dėl panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų. Pareigūnai šiame automobilyje rado krepšį su prekėmis, kurios buvo pavogtos iš parduotuvės. Visi trys asmenys sulaikyti.

Sausio 21 d. apie 14 val. į parduotuvę, esančią Kazlų Rūdos sav. Ąžuolų Būdos k., užsuko nepažįstamas vyras, kuris paprašė pardavėjos į pirkinių krepšelį įdėti 4 butelius alkoholio, mėsos, mišrainės, žuvies, makaronų ir duonos. Vyriškis, išgirdęs, jog už pirkinius reikia sumokėti 63 eurus,  sutriko, tačiau jį „išgelbėjo“ į parduotuvę įėjęs jo draugas, kuris čiupo krepšį su prekėmis ir abu  pasišalino nesumokėję.

Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (vagystė) ir pagal LR BK 281 str. (vairavo kelių transporto priemonę būdamas apsvaigęs nuo alkoholio).

Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.