Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai – „FK Nevėžis taurė“ turnyro vicečempionai

0
285
Jaunieji Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai.

Nors sezonas Kazlų Rūdos sporto centro jauniesiems U13 futbolininkams daugiau nei prieš mėnesį baigėsi, tačiau puikiai besidarbuojančio futbolo trenerio D.Gabuževičiaus treniruojama 2005 m.g. komanda nesnaudžia.

Lapkričio 26-ąją kazlųrūdiečiai viešėjo Kėdainiuose, kur varžėsi 2004 m.g. 5×5 futbolo turnyre„FK Nevėžis taurė“. Be šeimininkų jame dalyvavo dar devynios komandos ne tik iš įvairių Lietuvos regionų (Vilniaus, Kazlų Rūdos, Panevėžio, Radviliškio, Širvintų, Kuršėnų), bet ir svečiai iš Latvijos (Jurmalos FK „Jurmala-Lielupe“).

Komandos buvo padalintos į du pogrupius ir po rato varžybų etapo, pagal turnyro reglamentą, dėl čempiono titulo kovojo grupių nugalėtojai, o dėl trečios vietos – antrąsias vietas grupės varžybose iškovojusios komandos.

Pirmame etape Kazlų Rūdos sporto centro varžovais buvo Vilniaus „Žaibo-I“, Panevėžio FA-II, Kėdainių „Nevėžio“ ir Kuršėnų SK „Kuršėnai“ komandos. Kazlųrūdiečiams pirmajame pasimatyme teko susitikti su vilniečiais. Dvikovoje turėję pranašumą D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai nusileido varžovams rezultatu 0:1. Kazlų Rūdos komanda su kaupu atsigriebė antroje dvikovoje su ekipa iš Panevėžio futbolo akademijos. Juos sporto centro futbolininkai nukovė sausu rezultatu 4:0. Trečiose turnyro rungtynėse „likimo vingiai“ suvedė su aikštės šeimininku FK „Nevėžiu“. Kėdainiečiai pirmi pasižymėjo ir išsiveržė į priekį 0:1, tačiau šilto ir šalto matę, ne vienus metus grūdinę charakterį kazlųrūdiečiai ne tik greitai lygino rezultatą, bet ir įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 3:1. Varžovai dar mėgino kabintis į rungtynes švelnindami situaciją (3:2), tačiau turėto pranašumo sporto centras nepaleido, į tai atsakė dar dviem įvarčiais ir laimėjo dvikovą rezultatu 5:2. Kaip parodė grupės varžybų visuma, lemiamos rungtynės Kazlų Rūdos komandai buvo su Kuršėnais. Vyresni varžovai iki akistatos su Kazlų Rūdos ekipa turėjo vienas lygiąsias ir dvi pergales (7 taškus), Kazlų Rūdos komandos sąskaitoje buvo vienu tašku mažiau. Šiame mače užvirė tikras mūšis. Pagirtinai kovęsi kazlųrūdiečiai „išspaudė“ viską, atidavė visas jėgas tikra žodžio prasme ir tai davė konkrečius rezultatus. Kuršėniškiai buvo įveikti rezultatu 2:0 ir Kazlų Rūdos SC komanda prasibrovė į turnyro finalą, kuriame teko susitikti su pagrindine Panevėžio futbolo akademijos ekipa. Atidavę visas jėgas dar grupės varžybose kazlųrūdiečiai nusileido varžovams 0:7 ir tapo „FK Nevėžis taurė“ vicečempionais.

Rezultatyviausi Kazlų Rūdos sporto centro komandoje buvo Augustas Blaškevičius, Simas Venckevičius ir Laurynas Skarupskis, kurie ne kartą tiksliai atakavo varžovų vartus. Įvarčius mušė taip pat Matas Aksionas ir Kristupas Vyšniauskas.

Simas Venckevičius buvo išrinktas geriausiu turnyro gynėju, o Rokas Jasevičius – geriausiu komandos žaidėju.

Sporto centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.