Kazlų Rūdoje lankėsi Seimo narys Mykolas Majauskas

0
343
Seimo narys M. Majauskas su savivaldybės vadovais ir specialistais aptarė švietimo, vaikų teisių apsaugos ir socialinių reikalų klausimus.

Spalio 16 d. mūsų krašte lankėsi Seimo narys, TS-LKD frakcijos atstovas, parlamento Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. Parlamentaras susitiko su savivaldybės vadovais, švietimo, vaikų teisių apsaugos ir socialinių reikalų sričių atstovėmis.

Susitikimo metu aptartos šių sričių aktualijos, savivaldybės administracijos specialistai išdėstė problemas, su kuriomis susiduria savo darbe, išreiškė viltį, kad jų pastebėjimai bus išgirsti ir tobulinami įstatymai bei tvarkos.

„Socialinės problemos buvo užleistos ir ignoruojamos labai ilgai. Todėl šiandien turime giliai įsišaknijusias bėdas – alkoholizmą, smurtą šeimoje, patyčias mokyklose, savižudybes. Savivaldybės vienos su turimais resursais nėra pajėgios jų išspręsti ir dažnai yra priverstos dirbti tik su pasekmėmis. Vis tik reikia matyti kur užgimsta problemos ir bendromis jėgomis nukreipti mūsų dėmesį ten – pagalba šeimoms ir švietimo įstaigų stiprinimas turi būti mūsų prioritetas“, – po susitikimo su savivaldybės atstovais „Kazlų Rūdos laikraščiui“ sakė M. Majauskas.

Vėliau M. Majauskas aplankė Kazlų Rūdos ligoninę bei Kazlų Rūdos Pirminės sveikatos priežiūros centrą, kur su šių įstaigų vadovais diskutavo apie situaciją sveikatos apsaugos srityje.

Spalio 16 d. popietę savivaldybės viešojoje bibliotekoje M.Majauskas pristatė „Knygą be pavadinimo“, kurioje sudėti sukrečiantys ir jautrūs pasakojimai, liudijantys giliausias ir intymiausias žmonių patirtis, jų artimiesiems iš gyvenimo pasitraukus savo valia. „ Esu labai dėkingas Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojoms bei jos skaitytojams už šiltą priėmimą bei pasidalintas istorijas. Jautrus pokalbis apie skaudžiausius išgyvenimus buvo nepaprastai vertingas“, – bendravimu su Kazlų Rūdos gyventojais džiaugėsi parlamentaras

Vizito pabaigoje M. Majauskas susitiko su TS-LKD Kazlu skyriaus nariais. Pokalbio metu pristatyta artimiausių mėnesių partijos veikla, laukiančios permainos ir naujovės.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.