Įvertino Kazlų Rūdos policijos pareigūno taktiškumą ir darbo etiką

3
1677

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo Kaune gyvenančio piliečio (g. 1978 m.) laišką, kuriame Kazlų Rūdos policijos komisariato darbuotojui dėkojama už taktiškumą bei profesinę etiką:

„Laikau save Teisingu Piliečiu. Daug dirbu, sumoku tikrai daug mokesčių. Pažymėtina tai, jog gyvenu taip, jog su Lietuvos Policija bendrauti tenka itin retai. Na, gal kartą metuose, kuomet pats esu nukentėjusysis ir draudimo kompanijai reikia pareiškimo policijai fakto (pvz., dėl kažkieno apgadintos mano namo tvoros ar įlenktų automobilio durelių).
2017-10-10 d. gavau pranešimą iš Kauno kelių Policijos el. paštu, kad mano įmonės automobiliu buvo viršytas saugus greitis. Visaip bandžiau prisiminti pažeidimo dieną ir niekaip nesugalvojau, kaip greitis galėjo būti viršytas, nes minėtu automobiliu važinėju tik aš pats.

Minėtą dieną privalėjau atvykti į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kaip liudininkas. Iš esmės mano laikas skaičiuojamas minutėmis, ir, pajudėjęs iš Marijampolės Kauno link, dėl remontuojamo „mirties kelio“ nusprendžiau važiuoti per Kazlų Rūdą. Pakeliui sustojau Marijampolės VPK Kazlų Rūdos skyriuje ir susiradau už KET pažeidimus atsakingą Pareigūną Donatą Akranglį bei jam išdėsčiau situaciją. Nebuvo nė vieno „man nepriklauso“, „Tavo deklaruota gyv. vieta Kaune, važiuok į Chemijos g.“ ar pan.
Labiausiai nustebino geranoriškas požiūris, etika bei estetika. Dar labiau nustebino Žmogiškas požiūris, nors minėtas pareigūnas dar net centrinėje DB nebuvo patikrinęs, kiek leistinas greitis buvo viršytas.

Patikrinus paaiškėjo, jog leistinas greitis viršytas 4 km/val., o pritaikius galimą paklaidą, jis buvo viršytas 1 km/val.. Minėto pareigūno buvau žodžiu įspėtas. Buvo aiškiai bei nuosekliai paaiškintos priežastys bei aplinkybės. Jokio užprogramuoto nusistatymo ar konflikto.
Užtrukau gal iki 8 min. Profesionalu.

Buvau pats nustebęs minėto pareigūno taktiškumu bei profesine etika.
Dar labiau apsidžiaugiau, kuomet pagalvojau apie dvi savo dukras, kurioms dveji bei ketveri metukai. Jas saugo ne tik Mama, Tėtis, bet iš tiesų – ir Lietuvos Policija.
„Ginti. Saugoti. Globoti.“.

Po labai daug metų supratau kad tai ne tik reklama. Dar tikrai galimas žodis – „Pasitikėti“.
Ačiū Pareigūnui Donatui Akrangliui už esminius mano, kaip Piliečio nuomonės pokyčius tik į gerąją pusę apie Lietuvos Policiją.
Sėkmės Jums tikrai sunkiame Jūsų darbe.

Pagarbiai
D. Z.“


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 KOMENTARAI

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.