Kazlų Rūdoje lankėsi Seimo narė Monika Navickienė

0
431
Parlamentarė M. Navickienė (dešinėje) džiaugėsi Kazlų Rūdos socialinės paramos centro vadovės Renatos Andriušienės energija ir veiklumu. /KRL archyvo foto

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdoje viešėjo Seimo narė Monika Navickienė. Parlamento Socialinių reikalų ir darbo komiteto atstovė domėjosi savivaldybėje teikiamomis socialinėmis paslaugomis, bendravo su Kazlų Rūdos socialinės paramos centro darbuotojomis, socialinės politikos įgyvendinimo klausimais diskutavo su meru Vytautu Kanevičiumi ir tarybos bei administracijos atstovais.

Po apsilankymo Kazlų Rūdos socialinės paramos centre M. Navickienė sakė, jog būtina ieškoti galimybių didinti atlyginimus socialiniams darbuotojams: „Čia (Kazlų Rūdos socialinės paramos centre – red.past.) dirbančios socialinės darbuotojos nestokoja atsidavimo – gyventojų problemoms spręsti aukoja net ir asmeninį laiką, jau nekalbant apie tiek daug jėgų reikalaujančias darbo dienas. Kada pagaliau tinkamai įvertinsime šių žmonių darbą, pradžiai – bent jau oriu atlyginimu? Labai tikiuosi, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrui pavyks tinkamai susidėlioti prioritetus bei išsikovoti reikiamą finansavimą 2018 metų biudžete“.

Vėliau Seimo narė M. Navickienė apsilankė savivaldybėje, kur bendravo su meru V. Kanevičiumi, mero pavaduotoju Justinu Kazla ir Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičiene. Diskusijos su savivaldybės atstovais metu apsikeista nuomonėmis dėl kokybiškesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo vaiko ir šeimos gerovės srityje užtikrinimo. Pasak Seimo narės M. Navickienės, taip pat „svarbu plėsti bendruomeninių paslaugų spektrą bei nenaudoti socialinės paramos lėšų kitoms savivaldybėms reikmėms“.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.