Raudonas šviesoforo signalas galioja ir prie geležinkelio pervažos

0
606

Siekdami mažinti incidentų geležinkelių pervažose skaičių, atkreipti eismo dalyvių dėmesį į galimas grėsmes geležinkelio pervažose ir būdus jų išvengti, taip pat sustiprinti eismo kontrolę prie geležinkelio pervažų, policijos  pareigūnai liepos 24  d. organizavo prevencines priemones.

Marijampolėje Sporto g. esančioje geležinkelio pervažoje buvo nufilmuoti 6 automobiliai (5 registruoti Marijampolėje, 1 – Šiauliuose), kurie nepaisė STOP ženklo ir nesustojo, kad įsitikintų, jog saugu važiuoti. Primename, kad STOP ženklas DRAUDŽIA VAŽIUOTI NESUSTOJUS – reikalauja ne stabtelėti, bet visiškai sustoti ir, tik įsitikinus  saugumu, kirsti pervažą. Vilkaviškyje nubausti 3 pėstieji, kurie ėjo per geležinkelio pervažą degant raudonam šviesoforo signalui.

Kalvarijoje ir Kazlų Rūdoje pažeidimų nenustatyta.

Visus eismo dalyvius – tiek automobilių vairuotojus, tiek dviratininkus bei pėsčiuosius raginame laikytis Kelių eismo taisyklių bei atsakingai elgtis tiek geležinkelio pervažose, tiek ir keliuose.

Marijampolės apskr. VPK inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.