Marijampolės regiono verslo bendruomenė minėjo profesinę šventę

0
409

Lapkričio 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas  dešimtą kartą  pakvietė Marijampolės regiono verslininkus, valdžios atstovus, akademinę bendruomenę  į  projekto „Metų žvilgsnis 2016“  profesinės verslo dienos šventę. Kasmetinio renginio idėja – Marijampolės regiono verslo bendruomenės stiprinimas, skatinti ekonominį ir socialinį verslumą, sudarant palankias sąlygas jauno žmogaus saviraiškai, realizacijai ir vertingam gyvenimui.

Sveikindamas šventinio renginio dalyvius KPPA Rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus, pasidžiaugė šia švente, tapusia jau tradicija, kuri turi tęstinumą, ir kad  labai svarbu stiprinti verslo bendruomenę, reikia kalbėtis bei diskutuoti vienu ar kitu klausimu, palinkėjo visiems gražios šventės. Prie sveikinimų ir linkėjimų prisijungė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos  gen direktorius  Rimantas Šidlauskas, KPPA Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis,  LR Susiekimo ministerijos vicemeras Algis Žvaliauskas. Taip pat šventėje dalyvavo kraštietis daugkartinis Europos čempionas, pasaulio čempionato prizininkas bei RIO  olimpinių žaidynių bronzos laimėtojas Aurimas Didžbalis

Nors renginys ir šventinis, tačiau dalintis įdomiomis ir vertingomis žiniomis yra visada svarbu. Swedbank vyresnioji ekonomistė Vaiva Šečkutė, pristatė renginio svečiams Ekonomikos apžvalgą atkreipdama susirinkusiųjų dėmesį į galimas 2017-2018 metų prognozes bei tendencijas ir LR Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pavaduotoja Lina Viltrakienė atskleidė ES prekybos politikos ir Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės subtilybes bei daug dėmesio skyrė kalbėdama apie šios partnerystės naudą. Taip pat buvo paliesta ir ES bei Kanados bendradarbiavimo sutartis bei galimi jos iššūkiai, suteikiamos galimybės. Buvo išsakytos mintys, formuojant verslo aplinką, kokius klausimus vyriausybė turėtų spręsti  šiandien.

Šiemetinis renginys buvo gausus apdovanojimų, pranešimų ir muzikinių akimirkų. KPPA Rūmų Marijampolės filialo įsteigtomis „Metų žvilgsnis 2016“ nominacijomis buvo apdovanota: Kalvarijos savivaldybės įmonė UAB Rimedis  – už sėkmingo verslo iniciatyvą ir socialinę atsakomybę.

Kazlų Rūdos savivaldybės nominacija buvo įteikta amatininkui batsiuviui Jonui Šipui -už senųjų amatų tęstinumą ir jų tradicijų puoselėjimą.

Šakių savivaldybės įmonei UAB Audrokesta – už inivatyvių gamybos procesų taikymą kuriant naujas darbo vietas, Vilkaviškio savivaldybėje buvo pasidžiaugta UAB Svaro gaminiai sėkme įteikiant jiems apdovanojimą už jaunatvišką veržlumą plėtojant verslą,Marijampolės savivaldybėje apdovanotos net dvi įmonės. UAB Ipukis gavo apdovanojimą už sėkmingą verslumą ir kryptingą verslo plėtrą bei Vyto Marozo įmonė Kolibris -už tai kad maži, bet labai reikalingi. Seimo  narys Albinas Mitrulevičius apdovanojo padėkos raštais: Asociacijai „Marijampolės Jaunųjų verslininkų klubas- už sėkmingą bendradarbiavimą su verslo įmonėmis, dirbant Marijampolės vardan (prezidentas Andrius Papečkys) ir  baro „KamBarys“ – už verslo idėjas , kurios virsta realybe Marijampolėje (direktorė Aiste Jurkonytė)

KPPA Rūmų Marijampolės filiale veikia ir šiemet taip pat mini 5 metų sukaktį Sūduvos buhalterių klubas  Šio klubo- tikslas suburti bendrų interesų turinčius žmones aktyviai veiklai, taip pat skatinant tarpusavio bendradarbiavimą.  Padėkos raštais apdovanotos Sūduvos buhalterių klubo narės už iniciatyvumą, kūrybingumą ir bendravimą Danguolė Šidlauskienė (UAB Sinkroteksas), Danguolė Vienažindienė (UAB Marijampolės AATC, Violeta Mačenskienė, Diana Grockienė ir Loreta Bražinskienė (VĮ Marijampolės miškų urėdija).

KPAR Marijampolės filialo pastatas pakeitė savo išorinį įvaizdį ir įsiliejo į mūsų miesto infrastruktūrą, už tai esame dėkingi Marijampolės savivaldybei, už indėlį puoselėjant verslo bendruomeniškumą ir miesto įvaizdį. Pastato remonto darbus atliko UAB Mantinga Food, kuriai buvo įteikta nominacija -už indėlį prisidedant prie rūmų įvaizdžio kūrimo.

Renginį lydėjo nuotaikingos melodijos atliekamos Irinos ir Arūno  Čerpečių. Esame dėkingi rėmėjams Marijampolės savivaldybei, UAB Mantinga, UAB Marijampolės pieno konservai, UAB AC Transport, UAB Adampolis, partneriui Swedbank ir informaciniams rėmėjams: Miesto laikraštis, UAB Suvalkietis, Sūduvos gidas.lt, bei regionų naujienos.

Dar kartą Filialo tarybos pirmininkas padėkojo visiems dalyvavusiems palinkėjo sėkmės kuriant verslą, puoselėjant bendruomeniškumą, tik kartu galime  kurti Marijampolės regiono įvaizdį, kad kiekvienas norėtų čia pasilikti ir gyventi ir pakvietė visus toliau padiskutuoti, pabendrauti prie kavos puodelio…..

PUOSĖLĖKIME VERSLO BENDRUOMENĘ KARTU…!

KPPA Rūmų Marijampolės filialo inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.