„…man šis miestelis labai mielas ir savas…“

1
824

Laba diena,

esu vilnietė. Rašau Jums, norėdama padėkoti už Kazlų Rūdos miestelyje surengtą šventę. Niekada negyvenau Kazlų Rūdoje, bet kiekvienais metais – maždaug nuo 1968 m. – per Motinos dieną, per šv. Joną, per Tėvo dieną, Visų Šventų (Vėlinių) šventę su dabar jau a.a.tėveliais vykdavome lankyti kapų. Taip prasidėjo mano pažintis su šiomis vietovėmis.

O šiais metais jau atvažiavome minėti metines mūsų tėvelio Albino Felikso Naudžiaus mirties. Nors tikrai ne džiugi data, tačiau mišios bažnyčioje, Kazlų Rūdos klebono kalba bei artimųjų susitelkimas, pavaikščiojimas po nuostabų parką padėjo susikaupti ir toliau gyventi.

Mano tėtis – tikras kazlūrūdietis, gimęs 1931 m. Senelis Jonas taip pat gimęs čia, buvo gana geras siuvėjas. Matyt, genetika lemia, kad niekada negyvenusiai čia man šis miestelis labai mielas ir savas. Ačiū Jums, miestelio žmonėms, kad esate, kad mylite savo kraštą.

Pagarbiai Svajonė Aleksandravičienė-Naudžiūtė (Vilnius)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.