Kelią uždaryti nusprendė, tačiau apie tai pranešti – nepasivargino [PAPILDYTA]

3
2861
Marius Žitkus, TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus pirmininkas

Marius ŽITKUS, „Kazlų Rūdos laikraščio“ redaktorius

Jau kurį laiką nuo Ąžuolų Būdos link Kazlų Rūdos važiuojantys miesto gyventojai atkreipė dėmesį į šiame kelyje vykdomus intensyvius darbus. Kertami kelio pakraštyje esantys medžiai ir krūmai, raunami kelmai.

Mieste netruko pasklisti džiaugsminga žinia, jog pagaliau pradedama ilgai laukta šios svarbios eismo arterijos į Kazlų Rūdą rekonstrukcija. Kelias bus ne tik išplatintas bei taps saugesniu, tačiau išsipildys ir dviračių entuziastų svajonė – iki Ąžuolų Būdos bus galima smagiai riedėti dviračių taku.

Tai džiugi žinia, parodanti, kad atkaklios savivaldybės politikų ir administracijos darbuotojų pastangos sunokino sėkmingą vaisių.

Iki metų pabaigos ketinama rekonstruoti valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 183 Ąžuolų Būda–Kazlų Rūda ruožą nuo 0,00 iki 4,37 km, įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką dešinėje kelio pusėje ruožuose nuo 0,00 iki 0,313 km, nuo 0,512 iki 1,145 km ir nuo 1,455 iki 4,464 km.

Darbams planuojama išleisti 2 807 854,63 Eur.

Tačiau į šią gerų naujienų medaus statinę biurokratai pasistengė šliūkštelėti šaukštą deguto, kuris gali apkartinti vieną iš svarbiausių ir didžiausių pastarųjų metų savivaldybės infrastruktūros gerinimo darbų.

Iki šiol viešai niekur nepaskelbta, kad jau nuo birželio 13 dienos kelias Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda bus visiškai uždarytas, o jame bus palikta tik maža atkarpa, leidžianti Marijampolę pasiekti važiuojant nuo K. Donelaičio g. per miško tankmę, pro Baltijos kelio atminimo kryžių link Bebruliškės.

Žinoma, tai tik laikini nepatogumai, palyginti su tuo, kokią naudą vėliau gaus į ar iš miesto važiuojantys gyventojai ir svečiai.

Tačiau truputis viešumo ir pagarbos gyventojams, dalinantis su jais svarbia informacija, kuri palies jų kasdienybę, turbūt nebūtų tokia jau didelė blogybė?

www.zitkus.lt

www.fb.com/zitkus.m

PAPILDOMA INFORMACIJA

16.55 val.

Šiandien įvykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje nuspręsta, kad tiksli data dėl kelio Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda, kuris bus rekonstruojamas, uždarymo bus paskelbta tuomet, kuomet bus  nustatytos ir patvirtintos apvažiavimo schemos.

Pirminio komisijos siūlymo kelią užverti jau birželio 13 d. atsisakyta.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 KOMENTARAI

  1. Gerb. Mariau, neklaidinkite skaitytojų. Visų pirma uždaryta bus ne nuo birželio 13 dienos (kaip jau esate garantuotas), vyksta derinimo klausimas, todėl gyventojai nėra informuoti apie tai. Kaip bus sudėti visi taškai, tada bus paskleista ir informacija apie uždaromą kelią ir apvažiavimo schema. Nereikia užbėgti įvykiams už akių ir iš to daryti kaip sakoma pletkus. Ačiū.

    • Gerb. paslaptinga Informacija. Ačiū už informaciją. Kelias pastarąsias dienas disponavau žiniomis, kuriomis ir pasidalinau. Džiugu, kad šiandien posėdžiavusi Saugaus eismo komisija visgi nusprendė neskubėti ir viską atlikti nuosekliai. Neabejoju, kad būtų gerokai paprasčiau, jei apie svarbiausius pasikeitimus savivaldybėje būtų nevengiama paskelbti, o Saugaus eismo komisija nebijotų pademonstruoti ką veikia ir viešintų priimamus sprendimus.

  2. Jei gerai supratau tai dviračių ir pėsčiųjų takas nebus vientisas ir bus ruožų kur keliu reikės dalintis su automobiliais. Ar nebuvo galima suprojektuoti patogų bei saugų dviračių taką? Jei kelyje susiduriama su kliūtimis, galima taką nutiesti aplink per mišką ar panašiai…

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.