Kazlų Rūdoje pradeda veikti bekontaktė automobilių plovykla

0
365

Jau šį penktadienį (05-22) Kazlų Rūdoje pradeda veikti bekontaktė automobilių plovykla.

Plovykloje sumontuota moderni, Italijos automobilių plovimo profesionalų sukurta įranga bei naudojami inovatyvūs Lietuvoje sukurti chemijos produktai, kurie leidžia automobilį nuplauti be jokio prisilietimo šepečiu ar kita medžiaga, todėl automobilio dažų danga apsaugoma maksimaliai, nepaliekant jokių mikro suraižymų ar kitokių pažeidimų. Plovykloje naudojami plovimo produktai, kurių sudėtyje nėra fosfatų ar kitokių cheminių junginių, darančių žalą automobilio dažų dangai ar gamtai, dėlto, net ir dažnai naudojantis plovyklos paslaugomis, automobiliui nebus daroma absoliučiai jokia žala, tačiau išgaunama aukšta plovimo kokybė. Plovimo rezultatai kazlųrūdiečius tikrai maloniai nustebins, nes be didelių pastangų nuo jų automobilių bus nuplaunami visi purvo, tepalo, suodžių ar kiti nešvarumai. Taip pat plovykloje sumontuotas ir galingas, dviejų vietų dulkių siurblys, kurio pagalba bus galima išsiurbti net ir nešvariausią automobilio saloną. Plovykla veiks kiekvieną dieną visą parą.

Atidarymo dieną, penktadienį, nuo 11:00 iki 15:00 kiekvieno užsukusio į plovyklą lauks maloni staigmena – nemokamas automobilio plovimas, bei patyrusio specialisto pataraimai ir pamokymai kaip teisingai ir už mažiausią kainą nusiplauti automobilį!

Regusos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353