- Reklama -
Pradžia Aktualijos Kazlų Rūdoje – pirmasis LP EXPRESS siuntų terminalas

Kazlų Rūdoje – pirmasis LP EXPRESS siuntų terminalas

- Reklama -

Atsižvelgiant į siuntų terminalų patogumą, ypač, karantino metu, Lietuvos paštas aktyviai plečia LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinklą ir įrenginėja naujus terminalus. Vienas jų įrengtas ir Kazlų Rūdoje, šalia Kazlų Rūdos pašto, adresu Basanavičiaus g. 43. Gyventojai kviečiami naudotis terminalu jau nuo šiandien – siųsti bei gauti siuntas patogiai ir, svarbiausia, saugiai.  

„Naudojimasis siuntų savitarnos terminalais auga jau keli metai iš eilės. Karantino metu siuntų kiekiai išaugo dvigubai, o kai kuriuose Lietuvos miesteliuose net ir trigubai – neabejojame, per šiuos kelis mėnesius įgyti siuntimo įgūdžiai liks ir po karantino, – sako Lietuvos pašto pardavimų ir rinkodaros direktorius Norbertas Žioba. – Ne išimtis ir Kazlų Rūdos gyventojai. Stebint siuntų kiekius Kazlų Rūdoje, matome, kad gyventojams siuntų terminalas taip pat reikalingas. Naujasis terminalas pilnai patenkins šį poreikį, o be to, leis siųsti ir gauti siuntas patogiau, greičiau ir be jokio riziką keliančio žmogiško kontakto.“

N. Žioba kviečia Kazlų Rūdos gyventojus pasinaudoti naujuoju terminalu. Taip pat primena vieną pagrindinių naudojimosi terminalu taisyklių – ant siuntų nurodyti gavėjo mobilųjį telefoną, nes siuntinys tik tokiu atveju sėkmingai pasieks adresatą.

Lietuvos paštas primena, ką reikia žinoti apie siuntų savitarnos terminalus:

  • siuntų savitarnos terminalas – vienas saugiausių ir patogiausių būdų gauti ir siųsti siuntas. Jis veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, tad naudotis juo galima bet kuriuo patogiu metu. Šalyje paskelbus karantiną itin dideliu privalumu tampa tai, kad naudojantis terminalu išvengiama žmogiškojo kontakto.
  • terminalu galima siųsti ir gauti siuntas iki 30 kg. Atitinkamai pagal siuntinio dydį, parenkama terminalo dėžutė: S, M, L, XL. Siunta turėtų būti tinkamai supakuota, kad siunčiamas daiktas nesudužtų ar nebūtų kitaip pažeistas. Rekomenduojama siuntinį dėti į kartoninę dėžutę, tačiau jei tokios galimybės nėra, siuntą galima įvynioti į tvirtą plastikinį maišą, jį papildomai apklijuoti lipnia juosta. Kiekviena siunta turi turėti lipduką, kur nurodomi siuntimo duomenys.
  • lipduką galima suformuoti ir apmokėti siuntimą terminale, tačiau norint tai padaryti greičiau ar patogiau, rekomenduojama naudotis savitarnos sistema www.manosiuntos.lt, kurioje nesunkiai paruošiamas siuntos lipdukas – atėjus prie terminalo beliks tik jį atsispausdinti, jeigu yra galimybė lipduką atsispausdinti lipduką namuose, prie terminalo beliks tik jį nuskenuoti. Per savitarną taip pat galima apmokėti siuntos siuntimą, sekti siuntos būseną.
  • siuntos kelią galima sekti ir pagrindiniame www.lietuvospastas.lt puslapyje esančioje formoje „Siuntų sekimas“ suvedus siuntos duomenis. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24 valandas, t. y. kitą dieną, darbo dienomis ir šeštadieniais.
  • apie gautą siuntą pranešama SMS žinute. Atkreipiamas dėmesys, kad karantino metu dalis siuntų nukreipia į terminalus – jeigu laukiate siuntos, nenustebkite, jeigu ji atkeliaus į naują terminalą. Į terminalus nukreipiamos tik tos siuntos, ant kurių nurodyti telefono numeriai.
  • gauta siunta terminale laikoma 3 dienas. Pavėlavus atsiimti siuntą, ji keliauja į pašto skyrių.

Daugiau informacijos apie LP EXPRESS terminalus: https://lietuvospastas.lt/lt/lp-express-terminalai

Lietuvos pašto inf.

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -