Pirmasis COVID-19 atvejis Kazlų Rūdoje – greičiausiai užsikrėtė Marijampolės ligoninėje

0
520

Šiandien, balandžio 16-ąją, savo socialinio tinklo Facebook paskyroje Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška patvirtino apie pirmąjį COVID-19 atvejį jo vadovaujamoje savivaldybėje. Pagal asmens maršrutą yra manoma, kad koronavirusu jis užsikrėtė ligos protrūkį išgyvenančioje Marijampolės ligoninėje.

„Gavome informaciją iš Marijampolės visuomenės sveikatos centro apie pirmąjį užsikrėtusį asmenį, registruotą Kazlų Rūdos savivaldybėje. Asmuo šiuo metu gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje. Infekcija buvo nustatyta šioje įstaigoje“, – informacija dalinasi  M. Varaška. Atliekant epidemiologinį tyrimą ir atsižvelgus į užsikrėtusio asmens judėjimą, daroma prielaida, kad COVID-19 jis susirgo Marijampolės ligoninėje, kurioje gydėsi kol buvo išleistas į namų slaugą.

Po išleidimo iš ligoninės asmeniu namuose rūpinosi du jo vaikai, kurie šiuo metu yra izoliuoti. M. Varaška praneša, kad užsikrėtusiojo vaikai specialiu transportu buvo pristatyti į patikros punktą Marijampolėje, kur jiems atliktas COVID-19 testai. Rezultatų laukiama rytoj, o iki to laiko asmenys liks izoliuoti. „Nepriklausomai nuo tyrimo rezultatų, šie du asmenys tęs saviizoliaciją dvi savaites. Jeigu COVID-19 testai bus teigiami, jie nedelsiant pateks į Kauno klinikinę ligoninę“, – teigia Kazlų Rūdos meras.

Sūduvos gido“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353