TS-LKD frakcijos savivaldybės Taryboje pareiškimas dėl klaidinančios informacijos paskelbimo apie švietimo pertvarkos planą

0
345

Visų pirma, TS-LKD frakcijos vardu pareiškiu, kad nesivelsime į politines kitų partijų provokacijas, nejautrinsime visuomenės ir nežaisime senosios politikos žaidimų – būtent tai žadėjome rinkiminės agitacijos metu.

DĖL ŠVIETIMO:
Kadangi visuomenė ir žiniasklaida tikslingai klaidinama švietimo reformos klausimu, privalome pasisakyti. Pagal dabartinį planą ANTANAVO ir JANKŲ mokyklos DALYVAUJA reorganizacijoje (priešingai negu paskleistoje klaidinančioje informacijoje) ir nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. tampa skyriais. Vienintelė papildoma sąlyga: 5-10 klasės ateinančiais mokslo metais dar gali būti formuojamos, jei klasėje yra bent 8 mokiniai. Nuo 2021 m. rugsėjo pagrindinio ugdymo šiose mokyklose nebelieka (lieka darželiai ir pradinis ugdymas).

Kalbant apie visą švietimo pertvarką, penktadienį šis klausimas atidėtas dar kelioms savaitėms, nes Savivaldybės tarybos daugumos nariai toliau ieškos kompromiso, tenkinančio mokyklų bendruomenes.

Frakcijos seniūnas Domantas Ozerenskis


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353