Nauji metai – nauji laimėjimai!

0
608

2020 metai Rimvydo Žigaičio menų mokyklos mokiniams prasidėjo labai įspūdingai. Sausio 5d. dalyvavome X – ame tarptautiniame konkurse “Dresdner  Wintersterne 2020”.

Mūsų mokyklai atstovavo pianistės Radvilė Jieznytė, Mija Avižienytė, klarnetininkas Tadas Ruzveltas ir instrumentinis ansamblis Titas Chmieliauskas (saksofonas) ir Rimantė Kalvaitytė (fortepijonas).

Ankstų sausio 4 –osios rytą pilnas 50 – ies vietų autobusas pajudėjo Vokietijos link. Įvairių muzikos instrumentų  atstovai ir palaikymo komandos iš visos Lietuvos vyko į Drezdeną dalyvauti šiame konkurse. Jame sutikome atlikėjus iš Lenkijos, Italijos, Ukrainos. Jaunuosius talentus vertino komisija iš Vokietijos ir Lietuvos.

Visus mūsų mokyklos mokinius lydėjo sėkmė: Tadas Ruzveltas iškovojo GRAND PRIX (kartu su koncertmeistere Rimante Kalvaityte), instrumentinis ansamblis – I – ąją vietą, o jaunosios pianistės savo amžiaus grupėse laimėjo II – ąsias vietas.

Laimėjimai sau, Kazlų Rūdos  R. Žigaičio menų mokyklai ir savo kraštui. Žinoma – džiaugsmas ir laimė mokytojams – Valdai  ir Gintautui Puskunigiams, Laimai Rotomskienei, mokinių tėveliams.

Po konkurso lengviau atsikvėpėme ir susipažinome su Drezdeno įžymybėmis, legendine Meiseno porceliano manufaktūra ir muziejumi. Apsilankėme prie Berlyno sienos likučių, Brandenburgo vartų, pasikėlėme į Reichstago stiklinį kupolą, žavėjomės atstatyto ir statomo   miesto architektūra.

Valda Puskunigienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353