Nuo gruodžio 8 d. – atnaujinti traukinių tvarkaraščiai

0
614

Kasdien keliauti traukiniu kviečianti „Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ nuo gruodžio 8 d. pristato atnaujintus ir dar labiau prie keleivių poreikių pritaikytus tvarkaraščius. 

„Sudarydami metinius tvarkaraščius kruopščiai analizuojame keliautojų įpročius, atsižvelgiame į jų nuomonę. Pastarųjų metų rezultatai rodo, kad einame teisingu keliu, nes traukiniai Lietuvoje tampa vis populiaresni – šiemet keliauti jais rinkosi beveik 10 proc. daugiau keleivių nei pernai. Siekiame, kad traukinys, ekologiška bei saugi transporto priemonė, taptų pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems“, – sako „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Keleivių pageidavimu keičiami traukinio maršruto Kaunas–Kazlų Rūda–Kybartai išvykimo laikai. Iš Kauno traukinys išvyks 17.51 val. Taip pat pridedamas papildomas išvykimo ir grįžimo laikas: iš Kauno vėliausias šio maršruto traukinys išvyksta 20.30 val., o atgal iš Kybartų – 19.27 val. Dalis traukinių išvykimo laikų suderinti su persėdimu vykstant į Vilnių.

Kelionė traukiniu – ne tik saugi ir ekologiška, bet ir ekonomiška. Vienkartinis traukinio bilietas maršrutu Kazlų Rūda–Kaunas kainuoja 2,30  Eur, o nuolatiniai klientai mėnesinius bilietus perka su 55 proc. nuolaida nuo vienkartinio bilieto kainos. Taip pat yra taikomos ir kitos įvairios nuolaidos, pavyzdžiui: studentai keliauja su 50 proc., moksleiviai – 30 proc., senjorai ir neįgalieji – nuo 50 iki 80 proc. nuolaida. Keleiviams, norintiems vykti su augintiniu, 2 klasės vagonuose kainuoja tik 30 proc. nuo pilnos bilieto kainos, 3 klasės vagonuose gyvūnas gali vykti nemokamai.

Atnaujintus traukinių tvarkaraščius rasite interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt, daugiau informacijos telefonu +370 700 55111.

Lietuvos geležinkelių inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353