Kavos degustacija Kazlų Rūdoje parduotuvėje „Pas Rasą“

0
344

Lapkričio 29 d. 11val. kviečiame į kavos degustaciją Kazlų Rūdoje parduotuvėje „Pas Rasą“. Degustuosime HURACAN COFFEE kavą, kuri skrudinama kasdien nuo 1999 metų nedideliais kiekiais, kad visuomet būtų galima mėgautis nepriekaištingai šviežia kava.

Šios kavos gamintojai patys ieško naujausių kavos derlių: teisėjauja kavos konkursuose, bendrauja su kavą mylinčiais profesionalais iš skirtingų pasaulio šalių tam, kad mūsų mylimoje Lietuvoje galėtų pasiūlyti išskirtinio skonio ir kokybės kavos. 

Gerdami HURACAN COFFEE skrudintą kavą galite būti tikri, kad HURACAN COFFE lankėsi tame ūkyje, iš kurio ji atkeliavo, arba žino viską apie šią kavą užauginusius ūkininkus – nuo jo vardo iki kavamedžių rūšių bei kaip ūkininkas augina kavą. 

HURACAN COFFE yra geraja to žodžio prasme, apsėsti kavos kokybės – todėl nenustygsta vietoje ir kasmet ieško skirtingų skonių, skirtingų derlių, skirtingų patirčių. Nereikalaukite iš skirtingų metų derlių to pačio skonio – būkite atviri naujienoms ir pasinersite į nuostabų kavos pasaulį!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353