Lenkijos partneriai pristatė įsigytą gaisrinį automobilį

0
75
Pasak ceremonijoje dalyvavusio mero pavaduotojo M. Žitkaus, „sėkmingas Kazlų Rūdos savivaldybės ir Šipliškių valsčiaus bendradarbiavimas bendruose projektuose ne tik stiprina miestų draugystę, bet ir leidžia prisidėti prie patogesnio ir saugesnio abiejų šalių pasienio miestų gyventojų gyvenimo užtikrinimo".

Spalio 19 dieną Šipliškėse (Lenkija) lankėsi savivaldybės mero pavaduotojas Marius Žitkus ir Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Rasa Avietynienė, kurie dalyvavo Šipliškių valsčiaus ir Kazlų Rūdos savivaldybės vykdomo projekto „Bendradarbiavimas per sieną, didinant priešgaisrinį saugumą“ dėka įsigyto gaisrinio automobilio pristatyme. Kitų metų pradžioje nauju gaisriniu automobiliu galės džiaugtis ir Kazlų Rūdos ugniagesiai.

Kaletniko miestelyje surengtoje oficialioje ceremonijoje, dalyvaujant gausiam būriui Kazlų Rūdos savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių, modernus gaisrinis automobilis perduotas Kaletniko ugniagesiams gelbėtojams ir pademonstruotos jo galimybės.
Pasak ceremonijoje dalyvavusio mero pavaduotojo M. Žitkaus, „sėkmingas Kazlų Rūdos savivaldybės ir Šipliškių valsčiaus bendradarbiavimas bendruose projektuose ne tik stiprina miestų draugystę, bet ir leidžia prisidėti prie patogesnio ir saugesnio abiejų šalių pasienio miestų gyventojų gyvenimo užtikrinimo“.

Kazlų Rūdos savivaldybė ir Šipliškių valsčius drauge įgyvendina projektą „Bendradarbiavimas per sieną, didinant priešgaisrinį saugumą“. Projekto veiklų metu surengti ugniagesių mokymai ir apsikeitimai gerąja gelbėtojų patirtimi, vieši demonstraciniai renginiai, kurie vyks Kazlų Rūdoje ir Šipliškėse, gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilio įsigijimas.
Šio projekto tikslas – gyventojų bei turto saugumo gerinimas stiprinant pasienio bendradarbiavimą kovoje su bendromis grėsmėmis ir krizinėmis situacijomis bei viešųjų paslaugų prieinamumo didinimas Programos Interreg Lenkija – Lietuva teritorijoje.

Projektas remiasi žiniomis, gebėjimais ir ilgamete Lenkijos partnerių patirtimi, kurie neabejotinai turės teigiamos įtakos plėtojant Lietuvos savanorių ugniagesių rinktinių sistemą.

Projekto pradžia 2019-03-01, pabaiga 2020-02-29. Bendras projekto biudžetas 452.693,03 eurų, ES dalis 384.789,06 eurai.

Savivaldybės inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353