Iš Italijos – dvi pirmosios vietos

0
347

Rimvydo Žigaičio menų mokyklos jaunieji atlikėjai Mija Avižienytė (fortepijonas), Rimantė Kalvaitytė ir Titas Chmieliauskas (kamerinis ansamblis) jau ne pirmus metus ruošiasi įvairiems konkursams ir mokosi intensyviuoju metodu. Birželio 18 dieną jų laukė išbandymas XIII tarptautiniame konkurse „Rimini Fest 2019“ Italijoje. Ši trijulė – gabių ir talentingų vaikų projekto „ Su muzika per Europą“ – dalyviai.

Konkursas vyko Riminio dramos teatre degli Atti salėje. Jame dalyvavo jaunieji muzikai iš Slovakijos, Čekijos, Kinijos, Rusijos ir Lietuvos. Tai ne tik muzikos, bet ir šokio meno atlikėjų konkursas. Žiuri komisiją sudarė nariai iš Italijos, Danijos ir Lietuvos.

Džiugu, kad kazlųrūdiečiams šiame konkurse pavyko suvaldyti ilgos kelionės nuovargį, scenos jaudulį; kad pavyko susikaupti ir savo atlikimu sužavėti komisiją bei pradžiuginti klausytojus. Sėkmė mums šypsojosi. Mija solistų, o Rimantė ir Titas ansamblių kategorijose iškovojo pirmąsias vietas. Mūsų šaunuoliai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir taurėmis. Mokinius konkursui ruošė mokytojai Laima Rotomskienė, Valda Puskunigienė ir Gintautas Puskunigis.

O po konkurso – atsipalaidavimas: saulė, jūra, pramogos „Mirabilandijos“ atrakcijonų parke, Rimini kurortas, San Marinas, dailininko Rafaelio gimtinė Urbino, Romeo ir Džiuljetos miestas Verona, nauji draugai, skaniausi pasaulyje ledai ir dar daug daug neužmirštamų įspūdžių… Jie įsimins visam laikui.

Už suteiktą galimybę ir paramą dalyvauti gabių ir talentingų vaikų projekte, kuris nuvedė mūsų jaunuosius talentus iki Italijos, dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybei.

Projekto vadovė mokytoja Valda Puskunigienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353