Sekis saugos diržą!

0
329

Saugos diržai – lengviausias ir paprasčiausias būdas išvengti sužalojimų įvykus eismo nelaimei. Tai ypač aktualu gyvenvietėse ir miestuose, nes daug eismo nelaimių įvyksta, kai nesilaikoma saugaus atstumo. Važiavimas neužsisegus saugos diržo – antra pagal dažnumą žūčių keliuose priežastis. Tyrimais nustatyta, kad Europos Sąjungos šalyse per metus galima būtų išsaugoti net 7300 gyvybių, jei vairuotojai ir visi automobilių keleiviai užsisegtų saugos diržus. Saugos diržai yra viena svarbiausių priemonių eismo saugai gerinti.

     Lietuvos automobilių kelių direkcijos vykdomos iniciatyvos „Užsisekite saugos diržą” tikslas – įrodyti vairuotojams ir keleiviams, kad būtina segtis saugos diržus. Kazlų Rūdoje vykusios šventės ,,Stipri, saugi, laiminga” metu buvo demonstruojami transporto priemonės virtimo imitavimo  ir automobilių saugos diržų efekto imitavimo įrenginiai. Šventės dalyviai galėjo realiai pajusti saugos diržų naudojimo būtinumą ir svarbą.

     Jūrės kaimo bendruomenės nariai taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos miesto šventėje  ir išbandė šiuos įrenginius. Bendruomenės nariai skatina šios paprastos, bet vienos iš svarbiausių saugos priemonių naudojimą. Užsisekite saugos diržą, taip parodydami gerą pavyzdį kitiems ir paskatindami juos pasielgti taip pat.

Rita Sliserienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353