Linksmas koncertas Kazlų Rūdoje

0
425

Vasaros kaitra neišgąsdino Kazlų Rūdos gyventojų ir jie šeštadienio vakarą pavieniai ir būriais traukė į miesto parką, kur reklaminiai skelbimai visus kvietė į „Super fiestą“.

Programą linksmai ir įspūdingai pradėjo tikri lietuviai „Lietuvaičiai“. Trys jauni vyrukai dainavo ir humorą kėlė tikrais lietuviškais žodžiais ir skambia melodija.

Po jų su humoro gyslele į sceną įžengė žinoma dainininkė Birutė Dambrauskaitė.

Miestelėnai labai nustebo scenoje išvydę žinomą skandalingą mergišių Tomą Bagdonavičių. Jis gyrėsi, kad keturiolika metų buvęs užsienyje pinigų turi užtektinai ir jam jų nereikia, tad siūlėsi jį pakviesti į organizuojamus renginius. Atlikėjas nepagailėjo švelnių žvilgsnių ir linksmų kreipinių į moteris, o ypač į jaunesnes šalia scenos stovinčias merginas. Žinoma, jo dainos buvo tik apie meilę.

Dauguma žiūrovų, o ypač pagyvenusių moterų, su nekantrumu laukė pasirodant Radži. Jis atvyko tiesiai iš pajūrio ir jo žinomos dainos skambėjo palydint gausiais žiūrovų plojimais.

Koncertinę fiestos programą po keturių valandų užbaigė scenoje pasirodę „Dvi panteros“.

Koncerte apsilankė keli šimtai žiūrovų. Susirinkusieji galėjo pasiklausyti ne tik dainų, bet ir kitas atrakcijas išbandyti, alaus, šašlyko ir kitų skanėstų paragauti, kartu padainuoti, pašokti.                      

Liudas Bielskus