Informacija apie darbą Kazlų Rūdos savivaldybės viešajame sektoriuje taps atvira

0
291

Gegužės 30 d. Kazlų Rūdos savivaldybės Tarybos posėdyje priimtas esminis sprendimas viešinti visas aktyvuojamas darbo vietas savivaldybės viešame sektoriuje. Savivaldybei pavaldūs darbdaviai pageidaudami įveiklinti neužimtą darbo vietą, privalės apie tai paskelbti. Susidomėję darbu asmenys turės dvi savaites laiko kreiptis į darbdavį su prašymu pretenduoti į darbo vietą.

Tarybos priimta tvarka numato ir asmenų teisę registruotis gauti darbo skelbimo pasiūlymus. Tokie laiškai jų paštus pasieks kas savaitę, drauge su skelbimų atnaujinimais savivaldybės puslapio www.kazluruda.lt skiltyje „Dirbk Kazlų Rūdai“ bei savivaldybės Facebook paskyroje. Darbdaviai turės svarstyti visus gautus kandidatų pasiūlymus ir priimti motyvuotus įdarbinimo sprendimus.
Pasak Kazlų Rūdos savivaldybės mero M. Varaškos, priimtas sprendimas panaikina bet kokias politikų ar vadovų galimybes nuslėpti įdarbinimo galimybes viešajame sektoriuje ir proteguoti draugus ar artimuosius. „Nuo birželio 1 d. Kazlų Rūdos savivaldybėje konstitucinė asmens teisė į darbą ir asmenų lygybė prieš įstatymą ir valdžios įstaigas taps dar labiau paisomos“ – teigia meras.
Kazlų Rūdos politikų parengtas Tarybos sprendimas šią savaitę pristatytas Vyriausybės kanceliarijos surengtuose Atviro viešojo valdyme seminare Vilniuje, kur sulaukė kitų šalies savivaldybių atstovų susidomėjimo. „Sulaukėme keleto savivaldybių vadovų skambučių su prašymu pasidalinti šiuo tvarkos aprašu, kolegos norėjo sužinoti apie tai, kaip bus užtikrintas šio sprendimo įgyvendinimas ir kokie mūsų lūkesčiai. Atsiveriame ir skaidriname procesus, sprendimus priimame atsižvelgdami į gyventojų ir svarbiausių socialinių partnerių – nevyriausybinių organizacijų bei verslo bendruomenės lūkesčius“ – teigė sprendimo projektą Vilniuje pristatęs mero pavaduotojas Marius Žitkus.

Kazlų Rūdos savivaldybės inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353