Gegužės mėnuo – intensyvus koncertais Rimvydo Žigaičio menų mokyklai

0
197

   Gegužės mėnesis Rimvydo Žigaičio menų mokyklai dabų įkarštis. Mokiniai ir mokytojai intensyviai ruošiasi ne tik mokslo metų pabaigai, bet ir dalyvauja įvairiuose konkursuose, koncertuose, patys organizuoja festivalius bei dalyvauja tarptautiniuose renginiuose, projektuose.

Koncertas „Gabūs ir talentingi“

   Š.m. gegužės 10 d.Marijampolės muzikos mokykloje vyko VIII profesinės linkmės muzikinio ugdymo festivalis – koncertas. Prie šio festivalio organizavimo prisidėjo Marijampolės muzikos mokykla ir Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla. Festivalyje dalyvavo mokiniai iš Šakių, Vilkaviškio, Alytaus, Marijampolės, Kalvarijos menų mokyklų, Kauno I-osios muzikos mokyklos ir Vilkaviškio vyskupijos krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos.

            Mūsų mokyklai atstovavo fortepijono ir pučiamųjų skyrių mokiniai: Rimantė Kalvaitytė, Titas Chmieliauskas ir Tadas Ruzvektas. Šie jaunieji atlikėjai pasirodė labai sėkmingai ir sulaukė gausių aplodismentų. Mokinius paruošė mokytojai Valda Puskunigienė ir Gintautas Puskunigis.

Festivalis „Muzikinės akimirkos“

     Gegužės 17 d. Rimvydo Žigaičio menų mokykloje vyko jaunųjų pianistų festivalis „Muzikinės akimirkos“. Jame dalyvavo atlikėjai iš Jurbarko A.Sodeikos, Veiverių A. Kučingio, Marijampolės KKC meno mokyklų, Kauno I-osios muzikos mokyklos. Iš mūsų mokyklos festivalyje dalyvavo 10 pianistų: Kasparas Šidlauskas, Radvilė Jieznytė, Gintarė Kunigonytė,Monika Širvaitytė,Simona ir ieva Kalpokaitės,Miglė Kazakevičiūtė, Monika Bavikinaitė, Urtė Sadauskaitė, Rimantė Kalvaitytė ir trys ansambliai. ( Ieva Karsokaitė, Gabrielė Barkauskaitė – dainavimas ir Mija Avižienytė – fortepijonas, Augustas Česnavičius – kanklės ir Tomas Janušaitis – fortepijonas, Titas Cmieliauskas – saksofonas ir Rimantė Kalvaitytė – Fortepijonas)

      Festivalis pasižymėjo programos įvairove, skambėjo daugelio pasaulio kompozitorių kūriniai: maršai, bliuzai, valsai, programinės pjesės. Viskas buvo atlikta įtaigiai, meniškai, su meile.

Tarptautinis  klarnetininkų XIII festivalis Lenkijoje

    Š.m. gegužės 14-18 d. Lenkijos mieste Piotrkov Tribunalski vyko tarptautinis klarnetininkų festivalis. Jis organizuojamas kas dveji metai nuo 1995 m. Šio renginio organizatorių tikslaiyra kelti klarnetininkų muzikavimo lygį, dalintis gerąja patirtimi ir populiarinti šį puikų muzikos instrumentą.

    Dalyvių skaičius šiame konkurse yra ribojamas iki 200. Mūsų mokyklai atstovavo ir puikiai koncerte  pasirodė klarnetininkas, daugelio įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas Tadas Ruzveltas, mokytojas Gintautas Puskunigis.

    Renginys buvo puikiai organizuotas, vyko meistriškumo pamokos, naujos muzikinės literatūros klarnetui pristatymas, naujausių klarneto modelių demonstravimas ir  reklamavimas, įvairių aksesuarų klarnetui  mugės ir t.t.

    Grįžome su geromisemocijomis, žiniomis ir idėjomis tolimesniam darbui.

Rimvydo Žigaičio menų mokyklos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353