Civilinės saugos mokomasis renginys “Būk saugus vandenyje”

0
129

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba bendradarbiaudama su Kazlų Rūdos savivaldybės administracija gegužės 7 d. organizavo civilinės saugos mokomąjį renginį ,,Būk saugus vandenyje” Kazlų Rūdos „Elmos” mokyklos-darželio 1-4 klasių mokiniams.

Renginio metu Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos civilinės saugos specialistai supažindino su galimais pavojais vandenyje, priminė saugaus elgesio vandenyje taisykles, organizavo gelbėjimo rato mėtymo į vandenį varžybas, o narai gelbėtojai, apsirengę specialia apranga, paaiškino ką daryti pamačius skęstantįjį vandenyje bei pademonstravo kaip reikia jį gelbėti. Susirinkę mokiniai ir jų mokytojai susipažino su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėjimo technika ir narų naudojama įranga.

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353