Administracijos direktorė lankėsi Gusevo mieste

0
152

Gegužės 25-26 dienomis partnerių iš Gusevo kvietimu Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė lankėsi Gusevo mieste. Čia vyko miesto šventė, skirta 295-ąjam miesto gimtadieniui. Renginyje taip pat dalyvavo partneriai iš Lenkijos, Vokietijos ir Baltarusijos.  

Pasak R. Kneizevičienės, buvo malonu matyti gražėjantį Gusevo miestą ir šventiškai nusiteikusius žmones. „Visas miestas pasipuošęs savo gimimo dienai. Likome maloniai nustebinti, kuomet einant per miestą su visa delegacija parke buvo pristatomi kiekvienos šalies partnerės kulinariniai patiekalai. Ant Lietuvai skirto stalo buvo cepelinai ir kugelis, kurį ragavo visų delegacijų atstovai. Parke visus pasitikdavo meno mokyklos moksleiviai ir mokytojai, kurie kvietę visų delegacijų atstovus kurti draugystės mozaiką, visomis partnerių kalbomis buvo sudėtas žodis „Draugystė“. Didžiojoje scenoje taip pat dominavo partnerystės tema, nes pasirodė visų šalių kolektyvai. Lietuvai atstovavo Vilkaviškio meno mokyklos dainų ir šokių ansamblis. Gusevo meno mokyklos mokiniai parodė ištrauką iš S. Neries poemos – pasakos „Eglė žalčių karalienė“. Šventė vyko visame mieste, veikė įvairios edukacinės programos, mugės, vaikų ir jaunimo pasirodymai bei gausi koncertinė programa. Malonu buvo šventėje sutikti mūsų savivaldybės Lenkijos partnerius iš Olecko miesto. Sutarėme atskirai susitikti su jais ir aptarti ateities bendradarbiavimo perspektyvas“, – pasakojo R. Kneizevičienė.

Tęsiant vizitą Guseve, sekmadienį, gegužės 26 d. vyko susitikimas su šio miesto III-osios mokyklos direktore lankantis jos vadovaujamoje, moderniai įrengtoje mokykloje. Su čia ugdymo įstaiga mūsų savivaldybės administracija  yra pateikusi projektą baseino įrengimui. „Mūsų partneriai baseiną jau turi, tačiau jis veikia tik šildymo sezono metu. Gusevo tikslas – įrengti plaukimo baseiną, kuris veiktų ištisus metus, o mūsų tikslas – pastatyti naują baseiną Kazlų Rūdoje. Su nekantrumu laukiame šio Interreg projekto vertinimo. Gusevas turi net tris baseinus: du iš jų yra prie mokymo įstaigų o vienas priklauso sporto centrui. Su partneriais aptarėme baseino išlaikymo klausimus ir domėjausi kokias veiklas vykdo, kaip planuoja baseino užimtumą. Tai bus labai svarbu po projektinėje veikloje. Vizitas baigėsi susitikimu su Gusevo savivaldybės administracijos vadovybe. Aptarėme tolimesnę veiklą baseino projekto rengimo procesuose bei tolimesnį bendradarbiavimą ieškant naujų finansavimo šaltinių bendroms veikloms įgyvendinti. Buvo kalbėta apie bendradarbiavimą turizmo, socialinių paslaugų plėtros, jaunimo ir kultūros srityse“, – sakė savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė.

Savivaldybės inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353