Gimnazija dalyvavo tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte

0
102

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kovo 25- balandžio 2 dienomis dalyvavo Tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „ Baltų literatūros savaitė – Baltu literatūras nedela“. Projektas buvo vykdomas Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse.

Savaitę Lietuvos mokyklų bibliotekos, įsijungusios į šį projektą organizavo renginius, kviečiančius pažinti Latvijos kultūrą, istoriją, literatūrą. Latvijos mokyklos organizavo renginius skirtus Lietuvos kultūrai, istorijai pažinti.

Kazio Griniaus gimnazijos bibliotekoje buvo paruošta paroda“ Veseliga, Latvija!“ ( Sveika, Latvija!). 2 klasių mokiniai per geografijos pamokas pristatė paruoštas  skaidres „ Uzzinasim Latviju“ ( Pažinkime Latviją). Mokiniai plačiau susipažino su mūsų kaimynine šalimi.

Per etikos pamokas vyko diskusija „Latviai- braliukai:  kaimyninių tautų kultūriniai panašumai ir skirtumai“ . Mokiniai ne tik diskutavo, bet ir  vertė latviškus žodžius į lietuvių kalbą. Ši dalis jiems buvo pati linksmiausia !

Prie projekto vykdymo prisidėjo mokytojos Dalia Petraitienė ir Odeta Pučinkienė. Ačiū joms!

Iš viso projekte dalyvavo 56 mokyklos iš Lietuvos ir Latvijos. Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos savivaldybė.

Danutė Šimienė, gimnazijos bibliotekos vedėja


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353