Simbolinis fakelas sujungs praeitį su dabartimi

0
115

Šiemet, jau 21-ąjį kartą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija miesto bendruomenę kviečia į tradicinę akciją „Tiltas iš praeities į dabartį“, skirtą Kovo 11-ajai ir Prezidentui Kaziui Griniui atminti. Per daugiau nei du akcijos dešimtmečius joje dalyvavo daugiau 3000 bendruomenės, savivaldybės mokyklų, įmonių, įstaigų atstovų.

Šių metų akcija rengiama kovo 8-ąją. Prie Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos iniciatyvos prisijungs ir Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Kazlų Rūdos šaulių 407-osios kuopos šauliai, šiemet švenčiantys Lietuvos šaulių sąjungos šimtmetį.

Tradiciškai akcija prasidės Prezidento Kazio Griniaus amžinojo poilsio vietoje Selemos Būdos kaime. Vėliau bėgimo dalyviai bėgs simbolinį 11 kilometrų atstumą ir neš simbolinį fakelą į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Nešamas fakelas simbolizuoja praeities ir dabarties ryšį, šviesą, viltį, kartų tęstinumą. Tai jaunatviška, niekada savo žavesio ir prasmės neprarandanti akcija.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos inf. 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.