TAU studentai tęsia pažintis su miesto įmonėmis

0
178

Tęsdami projektinę veiklą iš ciklo „Mano miesto įmonių istorija ir ateitis“, vasario 13 d. Kazlų Rūdos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai apsilankė įmonėje „Ginalas“. Ekskursijos – paskaitos dalyvius pasitikęs įmonės darbuotojas papasakojo, kad ši firma pradėjo savo darbą 1993 m., kai jos savininkas G. Mocevičius pasirašė prekybos ir gaminių priežiūros sukūrimo sutartį su didžiausia motopjūklų gamintoja Vokietijos kompanija STIHL. Beje, šį pjūklą 1926 m. Vaiblingene sukūrė ir kompanijos inovatorius buvo Andreas Stihl.

„Ginalui“ verslas sekėsi. Šalia Kazlų Rūdos urėdijos išsinuomotame sklype iškilo prekių sandėliai, serviso ir prekybos patalpos, susirinkimų salė. 1998 m. įmonė gavo teisę mokyti ir atestuoti darbų saugos klausimais miško pjovėjus. Išsiplėtė importuojamos produkcijos sąrašas. Šiandien „Ginalo“ atstovaujami prekių ženklai yra ne tik STIHL, bet ir VIKING, Makita, LOGOSOL, GERBER, FISKARS, Iittala, Milwaukee. Firmos darbuotojai vyksta į seminarus pas gamintojus, o šių atstovai lankosi Lietuvoje. Nuo 2012 m. pradėta plėtra į Latvijos rinką, kuri kol kas dvigubai mažesnė, negu Lietuvos, bet sėkmingai auga.

Eskursantai apžiūrėjo didžiulius sandėlius, kur atrinkinėjamos ir išsiuntimui paruošiamos internetu nupirktos prekės, pasidžiaugė gausia ekspozicija, o parduotuvėje galėjo įsigyti norimą pirkinį. „Ginalo“ prekių asortimentas platus: sodo ir daržo inventorius, darbo įrankiai, siurbliai, valymo bei plovimo įranga ir net suvenyrai. Firma teikia savo platinamų prekių serviso paslaugas. 59 žmonių kolektyve vyrauja draugiška atmosfera, o pirkėjai gauna nuolaidų bei dovanų. Gavo po dovanėlę ir mūsų TAU studentai. Ekskursiją baigėme padėkomis ir palinkėję „Ginalui“ sėkmingos ateities.

Birutė Sarapinavičienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.