Kazlų Rūdoje įsikūrė gyvūnų mylėtojų asociacija

0
588

„Keturkojo draugas“ – tai neseniai įsikūrusi gyvūnų mylėtojų asociacija, veikianti Kazlų Rūdoje. Ją įkūrė gyvūnų mylėtojai, norintys padėti spręsti beglobių ir neprižiūrimų gyvūnų problemas savivaldybėje. 

Kazlų Rūdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, apleistų gyvūnų padėtis yra gana liūdna, kasdien vis daugiau žmonių atsikrato savo „šeimos nario“, kaip nereikalingo daikto, tiesiog išmesdami juos į gatvę, taip pat kelia nerimą labai sparčiai augantis benamių kačių skaičius. 

Pasak „Keturkojo draugo“ steigėjų, kiek jėgos leis, bendromis pastangomis organizacijos nariai ir savanoriai bandys pagelbėti ne tik benamiams šunims bei katėms, tačiau ir sudėtingai besiverčiantiems gyvūnų šeimininkams, kuriems bus teikiama pagalba prisidedant prie augintinių išlaikymo.

Pasak organizacijos atstovų, pagrindiniai tikslai yra humaniškais būdais sumažinti beglobių gyvūnų skaičių Kazlų Rūdoje ir jos savivaldybėje ir stabdyti žiaurų elgesį su gyvūnais, sukuriant efektyvią gyvūnų gelbėjimo sistemą ir šviečiant visuomenę gyvūnų globos klausimais įtraukiant ir jaunąją kartą.

Visi gyvūnams neabejingi žmonės, vyresni nei 18 metų, yra laukiami asociacijoje „Keturkojo draugas“. Jeigu myli gyvūnus, esi atsakingas ir nori padėti –  kreipkis į mus ir tapk savanoriu!

 „Keturkojo draugas“  prašo skirti 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio ir taip prisidėti prie asociacijos veiklų įgyvendinimo. Tai galite padaryti dviem būdais:

Pirmasis būdas – užpildyti FR0512 v.3. prašymo formą Elektroninėje deklaravimo sistemoje. Asociacijos “Keturkojo draugas” kodas (gavėjo identifikacinis numeris) – 305020013 .

Antrasis būdas – užpildyti popierinę FR0512 v.3. prašymo formą. Tai galite padaryti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) aptarnavimo skyriuje arba parsisiųsti formą iš VMI svetainės, užpildyti ir pasirašytą išsiųsti paštu į pasirinktą VMI skyrių.

„Keturkojo draugo“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.