„Betliejaus ugnies“ kelionė

0
157

Gruodžio 18 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus draugovės skautai keliavo į Lenkiją, į  Šypliškių miestelį, Slobudkos pagrindinę mokyklą, kurioje iš Lenkijos  Skautų Sąjungos Suvalkų harcerių perėmė Betliejaus ugnį. 

Betliejaus taikos ugnies idėja kilo dar 1986 m. Austrijoje vykdant socialinę paramos akciją „Šviesa tamsoje“. Jau daugiau nei 30 metų artėjant Šv. Kalėdoms ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje, Kristaus gimimo grotoje uždega žvakę, pargabena ją į Austriją, o iš ten ugnis pasklinda po beveik visą Europą, Amerikos ir Australijos žemynus. Šių metų ugnies nešėju išrinktas Niklasas Lehneris, kuris lapkričio 28 d. įžiebė ugnį nuo žibinto Betliejuje.

Betliejaus taikos ugnis pasklis po visą Kazlų Rūdos miestelį. Skautai ją dalins įvairioms įstaigoms ir organizacijoms. O sekmadienį, gruodžio 23 dieną 9.30 val. Šv. Mišių metu, visiems tikintiesiems.

Tegul Betliejaus taikos ugnis padeda mums išlaikyti atviras širdis didelėms svajonėms. Tegul suteikia mums jėgų kurti teisingą ir bendrystės trokštančią visuomenę. Tegul pripildo mūsų širdis dėkingumo už mūsų praeitį, vilties ateičiai ir drąsos priimti dabartį.

  Skautai linki visiems gražių Šventų Kalėdų. Būkite taikūs ir laimingi.

 Audronė Pranskevičienė draugovės draugininkė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.