Skubėkite pasinaudoti galimybe nemokamoms paslaugoms gauti

0
121

VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centras nuo 2013 metų sėkmingai vykdo projektą „Sveikatos šaltinio beieškant“, kuris sulaukė didelio bendruomenės dėmesio. Jis skirtas asmenims turintiems alkoholio vartojimo problemų ir moterims, kurioms rūpi jų reprodukcinė sveikata. Šio laikotarpio metu paslaugas gavo daugiau kaip 200 asmenų, dalis jų projekte dalyvauja nuo 2013 metų.

Projekto veiklų ratas platus. Dalyviai turi galimybę individualiai konsultuotis su priklausomybių specialistais, gydytojais, psichologais, kurie padeda įveikti krizes, sveikti bei rasti ir atstatyti nutrūkusius ryšius su šeimos nariais ir integruotis į bendruomenę, ko pasekoje, šeima tampa pilnaverte visuomenės ląstele.

Asmenims turintiems priklausomybę alkoholiui teikiamų paslaugų paketą sudaro: psichologo, priklausomybių specialisto konsultacijos ir individualus gydymo pritaikymas.

Moterims, kurioms rūpi jų reprodukcinė sveikata teikiamų paslaugų paketą sudaro: konsultacija su gydytoju, individualus kontraceptinių priemonių parinkimas ir suteikimas, konsultacijos dėl atsakingo šeimos planavimo.

Dalyvaujančių asmenų anonimiškumas garantuojamas.

Projektas bus vykdomas iki gruodžio mėnesio. Norintys jame dalyvauti, kreipkitės į VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro socialinę darbuotoją, dirbančią su šeima Jūratę Svalbonienę. Išsamesnė informacija tel. nr. +370 650 74191, el.p. paramaseimai@krspc.lt

 

Socialinės paramos centro inf.

 

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.