Pirmą kartą šalyje rengiamuose atviruose rinkimuose galės dalyvauti ir Kazlų Rūdos gyventojai

0
419

Jau ki­tais me­tais vyk­sian­tiems pre­zi­den­to rin­ki­mams Tė­vy­nės są­jun­ga-Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai (TS-LKD) sa­vo kan­di­da­tą kels po įgy­ven­din­tų iš­anks­ti­nių vi­di­nių rin­ki­mų, ku­riuo­se pir­mą kar­tą Lie­tu­vos po­li­ti­nių par­ti­jų is­to­ri­jo­je par­ti­jos kan­di­da­tas bus iš­rink­tas bal­suo­jant ir par­ti­jai ne­pri­klau­san­tiems na­riams.

Pirminiuose rinkimuose bus nuspręsta, ką konservatoriai rems 2019 m. prezidento rinkimuose – Ingridą Šimonytę ar Vygaudą Ušacką. Atvirieji rinkimai visoje šalyje vyks lapkričio 3-4 d. Savo palaikymą pasirinktam kandidatui ketina išreikšti ir Kazlų Rūdos gyventojai, jau besiregistruojantys  pirminių rinkimų svetainėje www.demokratijossvente.lt

Šiuose rinkimuose gali dalyvauti TS-LKD nariai ir visi neabejingi piliečiai nuo 16 metų. Deja, šie asmenys negali priklausyti kitoms partijoms ir rinkiminių tikslų turintiems dariniams (pavyzdžiui, visuomeniniams komitetams).

Ne TS-LKD nariai, kurie nori dalyvauti pirminiuose rinkimuose turi iš anksto registruotis puslapyje www.demokratijossvente.lt. Šiame puslapyje taip pat yra pateikiama informacija apie kandidatus.

Registracija baigsis spalio 25 d. 24:00.

Balsuoti galės ir neabejingi Kazlų Rūdos gyventojai

Atviruose TS-LKD kandidato į Prezdidentus rinkimuose galės dalyvauti ir Kazlų Rūdos gyventojai. Šiuo metu jie kviečiami registruotis puslapyje www.demokratijossvente.lt.

Kazlų Rūdoje balsuoti bus galima lapkričio 3-4 dienomis nuo 12 iki 16 val., adresu Vytauto g. 6. Čia lapkričio 3 d. viešo renginio metu duris atvers TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus kandidato į savivaldybės merus Mariaus Žitkaus rinkimų štabas.

 

TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus inf.


RINKIMAI 2019 – artėjantiems Prezidento, Europos parlamento ir savivaldybių Tarybų rinkimams skirta „Kazlų Rūdos laikraščio“ rubrika. Čia neatlygintai publikuojama neagitacinio pobūdžio informacija gyventojams.

 

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.