Oranžinė svajonė

0
79

Spalio 23 dieną, ilgosios pertraukos metu,  Kazlų Rūdos Kazio  Griniaus gimnazijos gimnazistai dalyvavo akcijoje „Oranžinė svajonė“, kurią organizavo  gimnazijos  pagalbos mokiniui specialistai, projektų vadovai ir klasių vadovais.

Šios linksmos, gyvos, rudenišką nuotaiką praskaidrinančios akcijos pagrindinis akcentas buvo moliūgas. Keletą dienų prieš akciją gimnazistai pjaustė moliūgus ir darė iš jų gražius „meno kūrinius“, kepė  pyragus ar sausainius  iš moliūgų. Akcijos metu gimnazistai degustavo  pagamintus iš moliūgų skanumynus, grožėjosi išpjaustytais moliūgais bei varžėsi moliūgų kilnojimo varžybose.

Visi dalyvavę renginyje galėjo atsigaivinti sveikuoliškais kokteiliais pagamintais iš vaisių.

Renkant skaniausią kepinį ir gražiausiai išpjaustytą  moliūgą buvo sudaryta kompetentinga komisija. Skaniausio kepinio apdovanojimas buvo įteiktas 3a klasei. Gražiausiai išpjaustytu  buvo pripažintas 4 c klasės moliūgas.

Emocijų netrūko ir moliūgų kilnojimo varžybose. Šias, „oranžinio gražuolio“ kilnojimo varžybas berniukų tarpe  laimėjo Alvaidas Laucis (4c kl.), mergaičių tarpe didžiausią ištvermę, kilnojant moliūgą, parodė Gabrielė Marcinkevičiūtė (1c kl.)

Gimnazistai  noriai sutiko savo oranžinius „meno kūrinius“ eksponuoti  pievelėje prie gimnazijos laiptų, sudarydami iš jų simbolinį traukinuką. Vakare gimnazistai moliūguose uždegė žvakes, kad rudens vakarai būtų šviesesni ir viltingesni.

 

Akcijos organizatoriai


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.