Nuostabus Lietuvos kampelis

0
126

Šių metų rugsėjo 26 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto nariai apsilankė Metelių regioniniame parke.

Šiame parke mus pasitiko neįprastai gražūs gamtos vaizdai, bet ir kažkada buvęs mūsų mokyklos mokinys, šiuo metu Metelių lankytojų centro administratorius – Artūras Pečkys. Su dideliu jo atsidavimu aplankėme gražiausias Metelių vietas . Užkopę į apžvalgos bokštą stebėjome Dusios ir Metelių ežerus, jų paukščių migracijas. Lankytojų informaciniame centre gavome nepaprastai vertingos informacijos apie šio krašto augalus ir gyvūnus. Dalyvavome žygyje pėsčiomis Bijotų  mišku, stebėjome mūsų regionui nebūdingus Bekočius ąžuolus, Paprastuosius skroblus. Aukštapelkėje rinkome prisirpusias spanguoles. Apsilankėme  vietinėje bažnytėlėje ir kryžių šventovėje. Dusios ežero krante stebėjome Kormoranus ir jų poveikį gamtai.

Pavargę ir šiek tiek sušalę, šildėmės prie laužo ir mėgavomės gamta.

Kazio Griniaus gimnazijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.