KK2 tyrimas: nuslėpti Seimo nario Kęstučio Mažeikos biografijos faktai – pėščiųjų perėjoje pražudė žmogų

0
191
Žurnalistai išsiaiškino apie Seimo nario K. Mažeikos prieš trejus metus sukeltą avariją, kurioje žuvo žmogus. KK2 foto

Aiškėja skandalingi faktai apie Seimo nario Kęstučio Mažeikos praeitį. KK2 žurnalistai išsiaiškino, kad politikas 2015 – tųjų kovo 28 dienos vakarą važiuodamas Kudirkos gatve Marijampolėje, perėjoje partrenkė ir mirtinai sužalojo pėstyjį.

Pasirodo, kad šis faktas yra žinomas ir valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui: „Jis prieš rinkimus tai pasakė. Žmonės neturi pretenzijų vieni kitams, visos problemos išspręstos. Nemanau, kad tai problema. Juozas Olekas, kiek as žinau, pateko į avariją ir du žmones žuvo, bet jis yra Seime“.

Seimo narys laidoje sakys, kad žmogus į perėją žengė netikėtai: „Prisimenu tą dieną – buvo blogas oras, šlapia, drėgna, rūkas. Ir važiavau gatve ir netikėtai išėjo žmogus ir aš jį partrenkiau“.

Partrenktas vyras buvo skubiai išgabentas į ligoninę, o K. Mažeika pradėjo veikti – tą vakarą budėjęs gydytojas Gediminas Akelaitis sulaukė skambučio.

„Paskambino Kęstučio Mažeikos sesuo, kuri turi gėlių kioską netoli tos vietos, kur įvyko nelaimė ir klausė, kaip viskas įvyko, ar žmogus gyvas. Aš pasakiau, kad niekuo negaliu padėti, vienintelis dalykas, galėjau paklausti kolegų, kokia yra nukentėjusiojo būklė“, – pasakos gydytojas G. Akelaitis.

Politiko partrenktas vyras po mėnesio mirė ligoninėje.

„Įvyko klinikinė mirtis ir nepavyko išgelbėti gyvybės. Tai buvo labai skaudu ir tada kai jau žmogaus nėra, teko susisiekti su artimiaisias ir aš be abejo jų nuoširdžiai atsiprašiau“, – kalbės politikas.

Tačiau įvykio liudininkai teigia, kad tyrimo metu tuometinis Marijampolės tarybos narys neva ėmė kurti savo įvykių versiją – neva avarija įvyko ne pėščiųjų perėjoje.

„Žmonės sakė, kad dabartinis Seimo narys išlipo iš automobilio ir nuspyrė skėtį nuo pėščiųjų perėjos, o paskui „apiformino“, kad jau ne pėščiųjų perėjoje įvyko. Nes tie žmonės, kurie kalbėjo iš pradžių, kurie matė tą įvykį, keistai… Nustojo prisiminti, arba nematė – nusisukę buvo. Tai čia vėl tos pačios kalbos, kaip liaudis sako: „Rublis kalba, rublis tyli“, – sakys gydytojas.

K. Mažeika sako, kad po įvykio nieko nedarė specialiai: „Nežinau, kaip ten buvo, bet aš tikrai nieko specialaus nedariau, man buvo svarbiausia žmogus, kuris buvo partrenktas ir buvo svarbiausia pasirūpinti ir suteikti jam pagalbą“.

Po metus trukusio sudėtingo tyrimo, žuvusiojo artimieji Seimo nariui K. Mažeikai atleido.

 „Aš laukiau ir tikėjau, kad tas žmogus pasvieks, kad ta situacija pasikeis, kad reikės man kompensuoti gydymo išlaidas, tačiau man reikėjo kompensuoti patirtas išlaidas, ir ligoninėje gydymą, ir artimiesiems moralinę žalą, kurią jie patyrė. Aš tiksliai neprisimenu, kiek tai buvo pinigų, bet tai buvo apie ar virš 10 000 eurų“, – laidoje kalbės K. Mažeika.

Tačiau tai nėra vienintelė tamsioji Mažeikos biografijos detalė. Pasirodo, kad politiko namų kieme buvo įvykęs susišaudymas.

„Kažkas veržėsi į namus, buvo panaudotas ginklas ir beigėsi blogai…“, – pasakos G. Akelaitis.

Pats politikas nelaimę pripažįsta: „Matomai rikošetu į pėdą jam pataikė“ 

Visą laidą apie Kęstučio Mažeikos sukeltą nelaimingą įvykį žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2, per LNK.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.