Kazlų Rūdos valdžios pozicija pasikeitė – mokytojus išgirdo

0
322

Po praeitą savaitę vykusio susitikimo su Kazlų Rūdos savivaldybės vadovais, pateikus parengtus reikalavimus streikui skelbti Kazlų Rūdos valdininkų pozicija pasikeitė. „Pirmiausiai streiko komitetas užrakins visas mokykloje esančias duris, o mokytojai vyks protestuoti prie savivaldybės, kai tuo tarpu mokinius galės priiminėti ir mokyti Švietimo skyrius arba pats Meras“, – susitikimo metu dalyviams kalbėjo Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis. „Kaip žinia, po etatinio mokytojų darbo užmokesčio įvedimo nesuveikė tiesioginis ryšys tarp mokyklos vadovų, Švietimo skyriaus ir Ministerijos; galiausiai gavosi didelis chaosas ir nesusikalbėjimas tarp visų šalių. Mokyklų vadovai buvo priversti improvizuoti ir „nertis iš kailio“ ne tik dalinant krūvius, skiriant koeficientus, tačiau ir svarstant kitus su apmokėjimu iš „trijų kišenių“ susijusius klausimus.

Kazlų Rūdos pedagogai, mokytojai Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ nariai aktyviai ir sistemingai įtikinėjo patį mokyklos vadovą, kad jų darbo užmokestis negali būti sumažintas, lyginant su praeitais mokslo metais. Profesinei sąjungai „Sandrauga“ suorganizavus susitikimą su Kazlų Rūdos savivaldybės vadovais jau buvo aptarti ir paruošti reikalavimai, kurie būtų įteikti, jeigu valdžios atstovai nebūtų linkę į derybas.

Šiuo metu Kazlų Rūdos pedagogai, mokytojai gavo naujus įspėjimus apie darbo sutarties pakeitimus, kuriose dalinai patenkinami mokytojų, pedagogų teisiniai lūkesčiai. Apie galutinius rezultataus pranešimu informuosime artimiausiu laiku.

 

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ inf.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.