Kazlų Rūdos policijos pareigūnus aplankė Seimo pirmininkas

0
299
Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankėsi Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos komisariate. Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotr.

Spalio 2 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis apsilankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariate, kur pareigūnus pasveikino profesinės dienos proga. Dviem vyr. patruliams, Evaldui Latvaičiui ir Gediminui Pečkiui išgelbėjusiems iš gaisro du jaunuolius, Seimo pirmininkas įteikė specialius Seimo ženkliukus, skirtus Lietuvos Valstybės nepriklausomybės šimtmečiui.

Parlamento vadovas padėkojo šalies policijos pareigūnams padėkojo už nuoširdų atsidavimą tarnybai, pagalbą ir dėmesį visiems žmonėms. Pasak Seimo Pirmininko, per šimtmetį policijos institucija augo ir keitėsi, o šiandien šalyje veikia moderni, prisitaikanti ir ne baudžianti, o suprantanti ir padedanti tarnyba.

„Girdime ir matome istorijas, kaip pareigūnai tampa tikrais angelais sargais sudėtingose ir, atrodo, beviltiškose situacijose. Tikiu, kad padedanti ir suprantanti policija yra neatsiejama protingos ir pilietiškos visuomenės dalis. Nuoširdžiai dėkoju atsidavusiems ir besiaukojantiems pareigūnams, kasdien kovojantiems už mūsų saugumą“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Seimo kanceliarijos inf.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.