„IKEA Industry Lietuva“ baldų gamyklos plėtros projektas įpusėjo: ieškoma naujų darbuotojų

0
1026

Pernai „IKEA Industry“ nusprendė investuoti į baldų gamyklos plėtrą Kazlų Rūdoje. Investicijomis numatyta padvigubinti baldų gamybos apimtis. Šiandien „IKEA Industry Lietuva“ projekto įgyvendinimas įpusėjo, į gamyklą greitai atkeliaus nauji įrenginiai, tarp kurių – ir moderniausios automatizuotos gamybos linijos. Artėjantys pokyčiai reiškia, kad „IKEA Industry Lietuva“ gamyklai reikės naujų darbuotojų ir kompetencijų. Bendrovė jau ėmėsi pastarųjų paieškos.

 Planuojami pokyčiai suteiks naujų privalumų bei galimybių „IKEA Industry Lietuva“ bei jos darbuotojams. Planuojamas funkcijų automatizavimas ne tik didins gamybos pajėgumus, bet ir palengvins kai kurių darbuotojų kasdienes užduotis. Automatinė pusgaminių krovimo į lentynas sistema ir automatizuotos konvejerių sistemos itin svarbios, didinant gamyklos vidinės logistikos efektyvumą. Kitas iškalbingas pavyzdys – kai kurių procesų automatizavimas pakavimo departamente. Jame veiks robotai, kurie atlikinės sudėtingas užduotis – į skirtingų dydžių dėžes supakuotus baldus sukraus į padėklus, išdėstydamas jas kuo efektyviau. Šios paletės su baldais iš gamyklos keliauja į IKEA parduotuves.

Gamykloje automatizacijos lygis ženkliai išaugs ir tai reiškia, kad bus reikalingos naujos kompetencijos, bendrovė sukūrė naujų darbo vietų. Taigi, „IKEA Industry Lietuva“ ieško žmonių, norinčių pasinaudoti naujomis galimybėmis, ir ugdo esamus darbuotojus, augindama jų kompetencijas.

„Bendrovė jau parengė mokymų programas esamiems ir naujiems darbuotojams, mokymai vyks ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse įsikūrusiose „IKEA Industry“ gamyklose. Mokymų sesijas tikimasi pravesti per artimiausius 12 mėnesių“, – teigia „IKEA Industry Lietuva“ generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

Pradiniame plėtros etape „IKEA Industry Lietuva“ planuoja įdarbinti bei apmokyti 16 naujų operatorių. „Tai bus naujausios kartos gamykla, kurioje darbuotojams galėsime pasiūlyti ne tik įdomų darbą, bet ir modernias darbo vietas. Nors projektas naujas, „IKEA Industry“ vertybės išlieka tokios pačios – esame plačiai mąstanti ir visuomenės problemoms jautri bei sąmoninga įmonė. Tikimės, kad prie mūsų komandos prisijungę darbuotojai priims ir puoselės šias vertybes“, – teigia I. Urbonavičiūtė.

 Apie „IKEA Industry Lietuva“

 „IKEA Industry Lietuva“ – medžio drožlių plokščių ir baldų gamykla ir vienas iš didžiausių darbdavių Kazlų Rūdoje. Šiuo metu gamykloje dirba daugiau nei 70 proc. Kazlų Rūdos gyventojų. 30 proc. darbuotojų iš aplinkinių miestų, tokių kaip Marijampolė, Vilkaviškis, Kaunas bei kt.

 „IKEA Industry“ Lietuvoje ir Kazlų Rūdoje veikia nuo 2008 metų.

 

 „IKEA Industry Lietuva“ inf.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.