Gimnazistai apsilankė technologijų ir verslumo renginyje SWITCH

0
155

Rugsėjo 20 dieną mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus 3-4 klasių gimnazistai, važiavome į ketvirtus metus iš eilės vykstantį  didžiausią Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginį SWITCH Vilniuje, kur  dalyvavome renginiuose, skirtuose jaunimui.  Klausėmės įdomių pranešimų, tokių kaip  “Patirtį palikime tėvams, o inovacijas užvaldykime mes”,  “Iki sėkmės jums liko bent 20 metų”, “ Misija įvykdyta. Kas toliau?”  Taip pat vyko  diskusijos: “Kas per daiktas tas blockchainas?” , ” Socialinė medija: kodėl, kaip, apie ką  ir už kiek ?”, ”TV3 pristato SWITCH 4TV”.

Renginyje galėjome išbandyti įdomiausias technologijas ir inovatyvias programas – nuo 3D printerio iki drono,  “ pasivaikščioti po “ virtualią” realybę, sukonstruoti robotuką, ar sudalyvauti robotų kovose, išbandyti parasparnio stimuliatorių ir technologijų pabėgimo kambarį, tad kiekvienas iš mūsų rinkosi užsiėmimus pagal savo poreikius.

Mokslo mugėje iš arčiau susipažinome su Lietuvos universitetais, kolegijomis, profesinėmis mokyklomis, kurios siūlo programas, susijusias su technologijomis.

Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai už kelionės į SVITCH renginį Vilniuje finansavimą.

Išvykos  dalyviai

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.