Europos kalbų diena

0
126

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena, o Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinėje mokykloje minint šią dieną vyko daugybė  veiklų ir renginių.

Visi mokyklos mokiniai šią dieną pradėjo nuo kūrybinės užduoties – gamino marškinėlius parodai „Tai aš“. Dailės mokytojai ir jos pagalbininkams kabinat parodą (kūrybiniais darbais galima pasigrožėti mokyklos vestibiulyje – laukiame tėvelių ir kitų smalsių žmonių), mokiniai išsiskirstė atlikti kitų užduočių. Penktų klasių mokiniai mokėsi dirbti su PPT programa ir kūrė lietuvių- anglų kalbų žodynus. Po šios užduoties penktokai pasinėrė į lietuvių kalbos užduočių pasaulį. Šeštų klasių mokiniai išbandė karaoke anglų, vokiečių ir rusų kalbomis, o vėliau dalyvavo integruotoje vokiečių- rusų kalbų pamokoje. Septintokai taip pat pademonstravo kelių kalbų žinias – dalyvavo anglų kalbos viktorinoje, gamino mokomųjų dalykų žodynus net keturiomis kalbomis bei išbandė savo jėgas literatūriniame žaidime. Savo sportinius gebėjimus pademonstravo aštuntų klasių mokiniai. Pasigaminę plakatus bei šūkius pagal šalis ir pristatę komandas, aštuntokai susikovė sporto rungtyse. 9-10 klasių mokiniams buvo pasiūlyta veikla „Kazlų Rūda ir aš“  – jie keliavo po miestą ir atliko nemažai įvairaus pobūdžio užduočių. Pasibaigus numatytoms veikloms, visos klasės  buvo apdovanotos padėkomis.

Dalyvaudami mokytojų pasiūlytose veiklose mokiniai patobulino ir dalykines, ir bendrąsias kompetencijas. Europos kalbų diena – puiki proga kiekvienam praplėsti akiratį. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios dienos organizavimo ir visiems, taip šauniai joje dalyvavusiems. Smagu mokėti daug kalbų!

Lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbų mokytojos


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.